Ketvirtadienį labai svarbią pergalę kovoje dėl vietos Eurolygos atkrintamosiose iškovojo „Valencia“ (17/14), kuri namuose 83:76 (26:19, 20:14, 12:30, 25:13) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (19/12) ekipą bei bent jau trumpam įsiveržė į aštuntąją vietą.

Po dviejų kėlinių „Valencia“ turėjo 13 taškų pranašumą (33:46), tačiau tada „Bayern“ spurtavo 14:0 ir pati įgijo 5 taškų pranašumą (59:54). Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Valencia“ spurtavo 8:0 bei išlygino rezultatą, o netrukus ir sugebėjo jį persverti bei susikrauti visai solidžią persvarą, kurią išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

„Valencia“ ekipai liko sužaisti su Pirėjo „Olympiacos“, Berlyno ALBA ir Vitorijos „Baskonia“, kuri taip pat dar neprarado galimybių prasibrauti į geriausių aštuntuką.

„Valencia“: Mike‘as Tobey 18, Nikola Kaliničius 12, Derrickas Williamsas 11, Bojanas Dubljevičius 10.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 20, Wade‘as Baldwinas 13, Paulas Zipseris 9.