Žalgiriečiai vėl suklupo Eurolygos jaunimo turnyre

Antrą pralaimėjimą Eurolygos jaunimo turnyro finaliniame etape patyrė Kauno „Žalgirio“ (0/2) jaunieji krepšininkai, kurie A grupės mače 63:65 (11:14, 11:19, 25:17, 16:15) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ (1/1) komandai.

Vakar žalgiriečiai 65:79 pralaimėjo turnyro favoritei Madrido „Real“.

Šios dienos mače pirmame ketvirtyje po du taškus pelnė Paulius Murauskas, Motiejus Krivas ir Ugnius Jaruševičius, du taškus su varžovo pražanga pelnė Liutauras Lelevičius, o po baudos metimą įmetė Radvilas Kneižys ir Kajus Kublickas – 11:14.

Po dar du taškus surinko U.Jaruševičius ir L.Lelevičius, tačiau deficitas išaugo iki dviženklio – 15:31. Įstrigusį puolimą išjudino P.Murausko ir K.Kublicko dvitaškiai bei Dovydo Butkos tritaškis – 22:32.

Po pertraukos septyniais taškais iš eilės driokstelėjo P.Murauskas, po du taškus pelnė Kajus Leliukas, Titas Sargiūnas, K.Kublickas ir Dominykas Butka, baudos metimą įmetė U.Jaruševičius, M.Krivas smeigė tritaškį, o kėlinuką taikliais baudų metimais užbaigė P.Murauskas – 47:50.

M.Krivas pataikė baudos metimą, L.Lelevičius pataikė iš toli, o D.Butkos dvitaškis persvėrė rezultatą – 53:52. Broliai Butkos tada pelnė dar aštuonis taškus iš eilės, L.Lelevičius pridėjo dvitaškį, o likus žaisti 45 sekundes rezultatas buvo lygus – 63:63. Paskutinės rungtynių minutės metu sėkmingiau sužaidė Serbijos komandos krepšininkai, o kauniečiams teko patirti antrą nesėkmę – 63:65.

„Žalgiris“: P.Murauskas 13, D.Butka 12 (5 atk. kam.), L.Lelevičius 10 (6 atk. kam.), U.Jaruševičius 7 (5 atk. kam.), M.Krivas 6 (9 atk. kam.), D.Butka 5, K.Kublickas 5 (5 rez. perd.), K.Leliukas 2, T.Sargiūnas 2, R.Kneižys 1, E.Bartninkas 0.

„Crvena Zvezda“: N.Topičius 16, N.Saronovičius 12, F.Brankovičius 11, O.Matovičius 10.

Po šio pralaimėjimo žalgiriečiai prarado šansus žengti toliau į kitą etapą.