Netikėtą pergalę Vokietijos pirmenybėse iškovojo Braunšveigo „Lowen“ (11/18) klubas, išvykoje palaužęs Berlyno ALBA (23/6) – 87:82 (11:17, 23:19, 23:14, 30:32).

Eurolygos klubas startavo galinga gynyba, o Arnas Velička be taškų liko pustrečio kėlinio. Vis dėlto būtent lietuvis baudų metimais sumažino deficitą iki minimalaus (48:49).

Likus minutei ir 19 sekundžių jau „liūtai“ išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu (80:70). Lemiamu metu atsakomąjį spurtą surengusi ALBA priartėjo per vieną metimą (77:80), tačiau Karimas Jallowas pataikė baudos metimą.

Luke‘as Sikma atsakė dvitaškiu su pražanga ir iš svečių persvaros liko vos taškas (80:81). Jamesas Robinsonas ir Maodo Lo apsikeitė baudų metimais, o tokiu pačiu būdu pergalę įtvirtino A.Velička.

Lietuvis per 23 minutes pelnė 9 taškus (0/2 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 6/6 baudų metimų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 20 taškų surinkęs Benediktas Tuduričius (13 atk. kam., 8/9 dvitaškių), 17 pridėjo Martinas Peterka, 16 – J.Robinsonas, 12 – K.Jallowas.

Eurolygos klubui 19 taškų surinko L.Sikma (8/11 dvitškių, 6 atk. kam., 6 rez. perd.), po 11 – Nielsas Giffey ir Simone Fontecchio, po 9 – Johannesas Thiemannas ir Jaysonas Grangeris (8 rez. perd.).

Nelaukta pergalė padėjo Braunšveigo klubui turnyro lentelėje pavyti 10–13 vietas besidalinančius klubus, ALBA antrojoje vietoje stumdosi su Miuncheno „Bayern“ (23/7).