lowen

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lowen“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lowen“.

Vokietijoje Velička baudos metimais nukovė Eurolygos klubą

Netikėtą pergalę Vokietijos pirmenybėse iškovojo Braunšveigo „Lowen“ (11/18) klubas, išvykoje palaužęs Berlyno ALBA (23/6) – 87:82 (11:17, 23:19, 23:14, 30:32). Eurolygos klubas startavo galinga gynyba, o Arnas Velička be taškų liko pustrečio kėlinio.
2021-04-22

Marius Grigonis svariai prisidėjo prie pergalės prieš Eurolygos klubą

Marius Grigonis naudingu žaidimu padėjo Berlyno ALBA iškovoti pergalę namie – sekmadienį 81:75 (20:19, 16:12, 29:20, 16:24) įveikti Eurolygoje žaidžiančius Bambergo „Brose“ krepšininkus. Svečiai priešinosi pirmojoje rungtynių dalyje. Vėliau ALBA ėmė dominuoti. Nors ketvirtasis kėlinys prasidėjo 65:54, „Brose“ kelis kartus buvo sumažinusi deficitą iki trijų taškų (66:69, 69:72, 72:75, 74:77). Vis dėlto, Berlyno krepšininkai varžovų šturmą atlaikė.
2018-02-04

Vokietijoje – dar vienas įspūdingas Martyno Mažeikos pasirodymas

21 taškas debiutinėse rungtynėse, 20 – antrosiose. Toks buvo Martyno Mažeikos savaitgalis. Sekmadienį 32-ejų krepšininkas atvedė komandą į pergalę svečiuose – Jėnos „Science City“ 88:75 (21:16, 24:13, 20:18, 23:28) nugalėjo Bairoito „Medi“. Svečiai pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės. „Science City“ pataikė aštuonis tritaškius iš 17-os (47 procentai), „Medi“ – keturis iš 23 (17 proc.). M. Mažeika buvo rezultatyviausias ir naudingiausias rungtynių žaidėjas.