Velso ralio – paskutiniojo tryliktojo 2013 metų pasaulio autoralio čempionato etapo – nugalėtoju tapo anksčiau pirmąjį karjeroje planetos čempiono titulą užsitikrinęs bei devintą pergalę šiemet iškovojęs prancūzas Sebastienas Ogieras su „Volkswagen.

29-erių Prancūzijos lenktynininkas, kuris Velso ralyje triumfavo pirmą kartą per savo karjerą, laimėjo devynis greičio ruožus iš 22 bei 21,8 sekundės aplenkė komandos draugą suomį Jarį-Mattį Latvalą („Volkswagen“), kuris laimėjo penkis greičio ruožus, o Velso ralio nugalėtoju buvo dvejus pastaruosius metus.

Trečiojoje pozicijoje, laimėjęs tris greičio ruožus, liko belgas Thierry Neuville'is („Ford“), kurį nuo nugalėtojo skyrė beveik pusantros minutės:

1. Sebastien Ogier (Prancūzija), "Volkswagen" 3 val. 03 min. 36,7 sek.

2. Jari-Matti Latvala (Suomija), "Volkswagen" atsiliko 21,8 sek.

10.Mark Higgins (D. Britanija), "Ford" 13:21,0

Pasaulio autoralio čempionato galutinėje įskaitoje antras buvo belgas Thierry'is Neuville'is, o trečias liko suomis Jari-Matti Latvala (po 13 etapų):

1. Sebastien Ogier (Prancūzija) 290 tšk.