Lenktynėse dėl NBA atkrintamųjų dalyvaujanti Naujojo Orleano „Pelicans“ (42-39) ekipa iškovojo labai svarbią pergalę. Jono Valančiūno atstovaujamas „Pelicans“ rezultatu 113:105 (27:30, 33:30, 23:23, 30:22) įveikė Niujorko „Knicks“ (47-34) krepšininkus ir padidino savo šansus patekti į atkrintamąsias.

Šį kartą pats J. Valančiūnas aikštėje praleido 25 minutes, o per jas pelnė 8 taškus, atkovojo 12 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir blokavo 3 metimus.

Iškovodami šią pergalę „Pelicans“ krepšininkai išsaugojo savo šansus žengti tiesiai į atkrintamąsias rungtynes. Tokiu atveju ekipa pakiltų iki šeštosios vietos ir galėtų praleisti įkrintamąsias. Tačiau, kad tai pasiektų Naujojo Orleano ekipa šeštadienio vakarą turės nugalėti Minesotos „Timberwolves“. Visgi, likimas nėra tik jų rankose, J. Valančiūno ekipai reikės Los Andželo „Clippers“ arba „Golden State Warriors“ nesėkmių.

Tuo tarpu Niujorko ekipa Rytų konferencijoje jau užsitikrino penktąją vietą, o atkrintamosiose jų lauks akistata su Klivlando „Cavaliers“ krepšininkais.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Trey'us Murphy'is, kuris per 39 minutes pelnė 31 tašką, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu tarp svečių rezultatyviausias buvo R.J. Barrettas, kuris per 35 minutes į savo sąskaitą įsirašė 28 taškus, 7 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: Trey Murphy 31 (3 atk. kam., 2 rez. perd.), C.J. McCollumas 23 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Brandonas Ingramas 18 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Herbas Jonesas 15 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Jonas Valančiūnas (12 atk. kam., 1 atk. kam.) ir Larry Nance'as (4 atk. kam., 1 rez. perd.) po 8, Naji Marshallas 7 (3 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Knicks“: R.J. Barrettas 28 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Immanuelis Quickley 24 (5 atk. kam., 2 rez. perd.), Quentinas Grimesas 14 (2 atk. kam., 2 rez. perd.), Obi Toppinas (4 atk. kam., 1 rez. perd.) 10, Joshas Hartas (6 atk. kam., 2 rez. perd.) ir Evanas Fournier (1 atk. kam.) po 8, Milesas McBride'as (1 atk. kam.) 7.