Niujorke Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ patyrė nesėkmę. Rezultatu 106:128 (26:42, 26:31, 29:30, 24:26) juos įveikė arenos šeimininkai Niujorko „Knicks“.

J. Valančiūnas mačo metu prie komandos rezultato prisidėjo dvigubu dubliu. Lietuvis aikštelėje praleido 32 minutes, per kurias pelnė 12 taškų (5/10 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių.

Rezultatyviausias „Pelicans“ gretose buvo Brandonas Ingramas, kuris per 36 min. taikliai sumetė 19 taškų.

Penktą pergalę iš eilės iškovojusioje „Knicks“ komandoje šeši žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių. Geriausią pasirodymą demonstravo Juliusas Randle‘as, kuris pelnė 28 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Dvigubą dublį Niujorko ekipai pridėjo Mitchellis Robinsonas – 11 taškų, 13 atkovotų kamuolių.

Jau pirmojo kėlinio pabaigoje arenos šeimininkai buvo susikrovę 16 taškų pranašumą, kurio „Pelicans“ niekaip nepavyko ištirpdyti. Taip pat, antrajame kėlinyje Naujojo Orleano komanda dėl traumos prarado Larry Nance‘ą.

Šiuo metu J. Valančiūno atstovaujama ekipa Vakarų konferencijos lentelėje yra 10-oje vietoje, o „Knicks“ Rytų konferencijoje – šešti.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 19 (4 atk. kam.), Joshas Richardsonas 16 (4 rez. perd.), CJ McCollumas 13 (4 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 12 (5/10 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud., 10 atk. kam.), Trey Murphy III 11, Willy Hernangomezas 9 (8 atk. kam.).

„Knicks“: Juliusas Randle’as 28 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), RJ Barrettas 25 (4 atk. kam., 7 rez. perd.), Jalenas Brunsonas 20 (5 rez. perd.), Joshas Hartas 15 (5 atk. kam.), Immanuelis Quickley 13 (7 atk. kam.), Mitchellis Robinsonas 11 (13 atk. kam.).