Valančiūnas Majamyje surinko galingą dvigubą dublį

„Pelicans“ tragiškai sužaidė ketvirtąjį kėlinį

Naujojo Orleano „Pelicans“ neišbrenda iš vis dažnesnių pralaimėjimų liūno. Šįkart Jono Valančiūno atstovaujamas klubas išvykoje 96:100 (32:23, 15:18, 25:28, 24:41) pralaimėjo Majamio ‚Heat“.

Apmaudžiausia tai, kad J. Valančiūno klubas buvo įgijęs 16 taškų persvarą, tačiau jos neišlaikė. Tai lėmė prastai sužaistas ketvirtasis kėlinys, per kurį „Pelicans“ savo varžovams leido įmesti net 41 tašką.

Lietuvis rungtynes pradėjo starto penkte per 25 min. pelnė 14 taškų, pataikė 7 dvitaškius iš 12, prametė du tritaškius, atkovojo 16 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, dukart suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Viena „Pelicans“ problemų – nominalaus lyderio nebuvimas. Rezultatyviausias krepšininkas Majamio arenoje „Paelicans“ gretose buvo 17 taškų pelnęs Trey Murphy III.

Įprastai lyderio rolę prisiimantis C.J. McColllumas iš žaidimo pataikė tik 5 iš 16 metimų ir mačą baigė su 13 taškų.

Naujojo Orealno klubui negalėjo padėti Zionas Williamsonas, Brandonas Ingramas, Naji Marshallas, Dereonas Seabronas ir E.J. Liddellas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 26 taškus pelnęs Tyleris Herro, po traumos įsivažiuojantis Kyle‘as Lowry surinko 17 taškų. Net 9 iš jų gynėjas pelnė per paskutines 3 rungtynių minutes.

Bamas Adebayo ir Jimmy Butleris pelnė po 18 taškų, tačiau net 16m iš jų surinko pirmoje mačo pusėje.

Kitas rungtynes J. Valančiūno atstovaujamas klubas žais su Denverio „Nuggets“ ekipa.

„Pelicans“ su 26 pergalėmis ir 21 pralaimėjimu išlieka ketvirtoje Vakarų konferencijos vietoje.