Pergalę NBA atkrintamosiose iškovojo Fynikso „Suns“ komanda. Monty Williamso auklėtiniai išvykoje 114:111 (28:29, 31:19, 22:31, 33:32) palaužė Naujojo Orleano „Pelicans“ krepšininkus.

„Suns“ komanda Vakarų konferencijos atkrintamųjų serijoje išsiveržė į priekį 2:1, o kitos rungtynės vėl vyks Naujajame Orleane.

Jonas Valančiūnas per 26 minutes įmetė 6 taškus (1/5 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 4 klaidas, prasižengė 3 kartus.

Nugalėtojams Deandre’as Aytonas ir Chrisas Paulas surinko po 28 taškus. Pirmasis dar atkovojo 17 kamuolių, antrasis atliko 14 perdavimų.

„Suns“ žaidė be savo žvaigždės Devino Bookerio ir jo pagalbos šioje serijoje nesulauks.

Pralaimėjusiems 34 taškus pelnė Brandonas Ingramas, 30 surinko CJ McCollumas.

Likus žaisti 5:41 minutei Jose Alvarado išvedė „Pelicans“ į priekį minimalia persvara. Tada Ch. Paulas vienas pats pelnė šešis taškus iš eilės ir „Suns“ išsiveržė į priekį 98:93.

Likus žaisti 92 sekundėms dar du „Suns“ gynėjo taškai didino komandos pranašumą iki septynių taškų ir Arizonos klubas pergalės nepaleido.

„Suns“ trečiajame ketvirtyje pirmavo 13 taškų, bet per visą dvikovą pirmaujanti komanda keitėsi 12 kartų ir rezultatas lygus buvo 14 sykių.

„Suns“: Deandre'as Aytonas 28 (12/19 dvit., 17 atk. kam.), Chrisas Paulas 28 (9/12 dvit., 1/6 trit., 14 rez. perd.), Mikalas Bridgesas 17 (4/8 dvit.), JaVale'as McGee'as 15 (7/8 dvit.), Jae'as Crowderas 10, Cameronas Johnsonas 8, Landry Shametas 5.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 34 (8/13 dvit., 3/6 trit., 7 atk. kam.), CJ McCollumas 30 (7/12 dvit., 4/11 trit., 7 rez. perd.), Herbertas Jonesas 12, Devonte' Grahamas 12 (3/6 trit.), Jose'as Alvarado 9, Jonas Valančiūnas 6 (11 atk. kam.), Jaxsonas Hayesas 4 (6 atk. kam.).