NBA atkrintamosiose pralaimėjimą patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“. Ekipa namuose 111:121 (22:34, 29:28, 34:34, 26:25) pralaimėjo Jutos „Jazz“.

Po šių rungtynių Vakarų konferencijos nugalėtoja „Jazz“ perėmė serijos kontrolę į savo rankas – 2:1. Kitos rungtynės vėl vyks Memfyje.

J. Valančiūnas per 35 minutes pelnė 10 taškų (5/9 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir triskart prasižengė.

„Grizliai“ atsilikinėjo visų rungtynių metu, tačiau kilo į šturmą ketvirtajame kėlinyje. Spurtu 8:0 pavyko nurėžti varžovų pranašumą iki 3 taškų (95:98).

Vis tik jaunai komandai pritrūko kvapo – rungtynes „Jazz“ baigė spurtu 2:14 ir pasiekė pergalę.

„Grizzlies“: Ja Morantas 28, Dillonas Brooksas 27, Graysonas Allenas 17, Kyle'as Andersonas 11, J. Valančiūnas 10 taškų.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 29, Mike'as Conley 27, Bojanas Bogdanovičius, Jordanas Clarksonas ir Rudy Gobertas po 15 taškų.