Prieš antrąjį Eurolygos mačą Kauno „Žalgirio“ savininkas Vladimiras Romanovas  atleido trenerį I. Zourosą, tačiau pokyčių komandos žaidime neįvyko. Kauniečiai suklupo Malagoje – rezultatu 78:85 pralaimėjo vietos „Unicaja“ klubui ir kol kas rikiuojasi Eurolygos B grupės dugne.

„Žalgiris“ pralaimėjo Malagos „Unicaja“ klubui dar oro uoste – kad kelnės nesušlaptų, reikia turėti „pampersų“, kurių šį kartą neįdėjome, bet kitą kartą įdėsime.

Mūsų treneris sugalvojo genialų planą – sustiprinti komandą antroje rungtynių pusėje ir per vieną trečio kėlinio pradžios minutę liko be vilties laimėti.

Man atrodo, kad silpna rungtynių antra pusė – visų Lietuvos krepšinio trenerių liga. Ko gero, į „Žalgirį“ teks kviesti užsienio krepšinio specialistą“, - dienraščiui „Kauno diena“ kalbėjo V. Romanovas.

Primename, kad antradienį buvęs „Lietuvos ryto“ strategas, serbas Aleksandaras Trifunovičius Kaune susitiko su „Žalgirio“ savininku Vladimiru Romanovu.

Eurolygos trečiajame etape žalgiriečiai susitiks su Atėnų „Panathinaikos“ klubu.