„Tottenham“ sugrįžo į „Premier“ lygos viršūnę, kai Son Heung-minas ir Jamesas Maddisonas įmušė įvarčius ir klubas užtikrintai 2:0 nugalėjo „Fullham“.

Šį sezoną „Tottenham“buvo praradę taškus tik Londono derbiuose - prieš „Arsenal“ ir „Brentford“, tačiau jie visada kontroliavo situaciją prieš ribotą „Fullham“ komandą.

Kapitonas S. Heung-minas 36-ąją minutę įmušė puikų įvartį po to, kai prastą Calvino Bassey perdavimą nutraukė Micky van de Ven.

Antroje rungtynių pusėje J. Maddisonas padvigubino persvarą beveik identišku įvarčiu, kai dar vienas C. Bassey perdavimas buvo nutrauktas.

„Fullham“ buvo arčiausiai įvarčio, kai Joao Palhinha privertė Guglielmo Vicario įspūdingai sustabdyti smūgį galva po kampinio.

„Tottenham“ rezultatą antrąjį įvartį galėjo įmušti ir prieš pertrauką, tačiau po puikaus J. Maddisono, S. Heung-mino ir Destiny Udogie žaidimo Dejano Kulusevski smūgis iš arti buvo blokuotas.

„Fullham“ kartais kėlė problemų „Tottenham“ kontratakose, bet nesugebėjo sukelti rimtų problemų, o J. Maddisono įvartis užtikrino pergalę ir leido klubui lygos viršūnėje dviem taškais aplenkti „Manchester City“.