Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Manchester City“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Įdomu tai, kad pirmą kartą nuo 2012 metų balandžio mėnesio rungtynių tarp „Arsenal“ ir „Man City“ pirmasis judviejų kėlinys baigėsi be įvarčių 0:0.

Pergalę lygiose rungtynėse lėmė brazilo Gabrielio Martinelli 86-ąją minutę atliktas smūgiu, kuris nuginklavo Edersoną ir padėjo išplėšti „Arsenal“ ekipai vėlyvą pergalę rezultatu 1:0.

Tai jau antras iš eilės Anglijos čempionų pralaimėjimas vietinėse pirmenybėse.

Po aštuonių turų „Arsenal“ turi surinkęs 20 taškų ir rikiuojasi antroje „Premier“ lygos turnyrinėje lentelės vietoje. Tuo tarpu „Man City“ su 18 taškų žengia trečias.