Antruoju pralaimėjimu trijų komandų turnyrą Latvijoje baigė autsaiderės pozicijoje likusi Utenos "Juventus" vyrų krepšinio ekipa. Antrąsias "ORDO Cup" turnyro rungtynes uteniškiai penktadienį 84:85 (17:13, 23:23, 14:15, 20:23, 10:11) pralaimėjo antrą pergalę iškovojusiems aikštės šeimininkams "Valmiera/ARDO" krepšininkams.

Pasak "Juventus" klubo pranečimo, svečiai šiame mače ir vėl žaidė be traumuotų Edgaro Stanionio, Edgaro Želionio ir Sauliaus Kulviečio.

Nors susitikimą kiek sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie sužaidus keturias minutes pirmavo 11:6, uteniškiai netruko atsitiesti. Šešis taškus ir eilės pelnė Paulius Petrilevičius, dvitaškį su pražanga pridėjo Chavaughnas Lewisas ir po pirmųjų dešimties minučių jau "Juventus" buvo priekyje - 17:13.

Antrojo kėlinio pradžioje P. Petrilevičius padidino svečių atotrūkį iki penkių taškų (23:18), o po penkių iš eilės Spencerio Butterfieldo taškų bei Aido Viskonto tritaškio skirtumas šoktelėjo iki aštuonių - 31:23. Nors Valmieros komandai pavyko sumažinti atsilikimą, įpusėjus susitikimui "Juventus" ir toliau buvo priekyje - 40:36. Tiesa, skirtumas galėjo būti ir didesnis, tačiau aidint finalinei antrojo kėlinio sirenai atliktas tolimas S. Butterfieldo metimas nebuvo įskaitytas.

Po didžiosios pertraukos jau Valmieros komanda surengė spurtą 8:4 ir Raimundas Gabranas tolimu metimu išlygino rezultatą - 44:44. Dvi atakas iš eilės dvitaškiais su varžovų pražangomis baigė Ch. Lewisas, du taškus pridėjo Rolandas Alijevas ir prieš lemiamas dešimt minučių "Juventus" vėl pirmavo - 54:51.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje kelias sėkmingas atakas iš eilės surengę aikštės šeimininkai vėl išsiveržė į priekį (61:58), bet Arminas Urbutis ir Ch. Lewisas pataikė šešias baudas iš eilės ir "Juventus" susigrąžino persvarą - 64:61. Likus žaisti tris minutes Egidijus Dimša tolimu metimu padidino uteniškių atotrūkį iki šešių (69:63), bet įpusėjus paskutinei minutei komandas ir vėl teskyrė du taškai - 74:72. Uteniškiams suklydus, Ervinas Jonatas rezultatą išlygino (74:74) ir uteniškiams paliko 8,7 sekundės. Visgi per likusį laiką S. Butterfieldo metimas iš vidutinio nuotolio tikslo nepasiekė ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimas prasidėjo keturiais iš eilės P. Petrilevičiaus taškais (78:74), bet penkis taškus pelnęs Janis Kaufmanis vėl sugrąžino minimalų pranašumą aikštės šeimininkams - 79:78. Baudos metimą pataikęs Ch. Lewisas išlygino rezultatą (79:79), bet keturis taškus surinkę "Valmiera/ORDO" krepšininkai likus žaisti pusantros minutės nutolo į priekį - 83:79. Penkis taškus pelnęs M. Linkevičius sugrąžino pranašumą uteniškiams (84:83), bet Martinas Laksa aidint finalinei mačo sirenai pataikė metimą iš vidutinio nuotolio ir išplėšė pergalę aikštės šeimininkams - 85:84.

"Juventus" komandai 16 taškų surinko Chavaughnas Lewisas (baudos 8/10, 7 atk. kam., 7 išprov. praž., 20 naud. bal.), 15 - Egidijus Dimša (dvitaškiai 5/7, tritaškiai 1/1), 14 - Paulius Petrilevičius (dvitaškiai 6/7, 7 atk. kam.), 11 - Spenceris Butterfieldas, 10 - Arminas Urbutis, 9 - Martynas Linkevičius (11 atk. kam., 4 rez. perd.), 6 - Rolandas Alijevas (6 rez. perd.), 3 - Aidas Viskontas (4 rez. perd.).

Turnyro nugalėtojų gretose išsiskyrė Janis Kaufmanis (20 tšk.) ir Ervinas Jonatas (20 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai).

Pirmąjį turnyro Valmierioje mačą "Juventus" ekipa 87:91 (23:22, 25:20, 21:30, 18:19) pralaimėjo Prienų-Birštono "Vytauto" komandai, kurią savo ruožtu šeimininkai sutriuškino 70:49.