10
F. Campazzo  (nuotr. SCANPIX)

Be pralaimėjimų ir toliau Eurolygoje šį sezoną žengia Madrido „Real“ (6-0) krepšininkai.Titulą ginantis klubas šį kartą namuose 100:74 (26:27, 27:10, 15:14, 32:23) susitvarkė su Bolonijos „Virtus“ (5-2) komanda, kuriai tai buvo pirmoji nesėkmė po penkių paeiliui laimėtų mačų turnyre.

10

Skirtumas tarp ekipų ryškėti antrajame kėlinyje, kai aikštės šeimininkai surengė spurtą 25-4, po kurio susikrovė net 18 taškų persvarą (51:33).

Po didžiosios pertraukos italams atsitiesti jau nepavyko. Trečiajame kėlinyje skirtumas padidėjo iki 23 taškų (62:39), o ketvirtajame – iki 26 (63:67).

Rungtynes Madrido klubas laimėjo tuo 26 taškų skirtumu – 100:74.

Nugalėtojų gretose šeši krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių, o visa komanda atliko net 28 rezultatyvius perdavimus, kai suklydo tik 7 sykius.

Facundo Campazzo nugalėtojams pelnė 18 taškų, atliko 11 rezultatyvių perdavimu ir iš viso surinko 38 naudingumo balus. Tai naujas naudingumo balų jo asmeninis rekordas.

„Real“: Facundo Campazzo 18 (3/3 dvit., 1/5 trit., 9/9 baud., 11 rez. perd., 38 n. b.), Walteris Tavaresas 17 (7 atk. kam., 29 n. b.), Guerschonas Yabusele 16 (7 atk. kam.), Gabrielis Deckas 11 (3/4 trit.), Fabienas Causeur ir Džananas Musa po 10.

„Virtus“: Marco Belinelli 15 (1/1 dvit., 3/7 trit., 4/6 baud.), Tornike Šengelija 12, Danielis Hackettas ir Bryantas Dunstonas po 9, Jordanas Mickey 8, Isaia Cordinieras ir Jaleenas Smithas po 7.