18
Universiada: Lietuva-JAV (nuotr. Organizatorių)

Universiados krepšinio turnyro ketvirtfinalio etape Dainiaus Adomaičio auklėtiniai turėjo pripažinti Jungtinių Amerikos Valstijų krepšininkų pranašumą 48:70 (18:23, 12:14, 12:8, 6:25) ir baigė kovą dėl medalių.

18

Amerikiečiai rungtynėse dominavo nuo pat susitikimo pradžios (11:4). Po ilgosios pertraukos lietuviams pavyko išlyginti rezultatą, tačiau varžovai per ketvirtą kėlinį lietuviams leido įmesti tik šešis taškus ir įtvirtino pergalę.

Lietuvių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Paulius Dambrauskas pelnęs 18 taškų. Saulius Kulvietis įmetė 8, Rokas Giedraitis 7 taškus. Lietuviai tęs kovą dėl penktosios vietos ir susikaus su Rusijos bei Estijos rungtynių pralaimėtojais.