0

Ketvirtąją nesėkmę patyrė ketvirtąją vietą D grupėje užimanti Mindaugo Kuzminsko ir Domanto Sabonio Malagos "Unicaja" (Ispanija) komanda, namuose 74:82 (23:20, 23:21, 19:21, 9:20) nusileidusi šeštąją pergalę iškovojusiems grupės lyderiams Eurolygos čempionams Pirėjo "Olympiacos" (Graikija) krepšininkams.

M. Kuzminskas į svečių krepšį įmetė 8 taškus ir rezultatyvumu ekipoje nusileido Rafaeliui Hettsheimeirui, Nikui Canerui-Medley (po 11 tšk.), Earlui Calloway'ui ir Carlosui Suarezui (po 10 tšk.). Per 7 su puse minutės (7:34) Lietuvos rinktinės puolėjas pataikė 3 dvitaškius iš 4 bei realizavo 2 baudų metimus iš 5, sugriebė 2 kamuolius ir kartą prasižengė.

D.Sabonis šeimininkams pelnė 4 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei po sykį suklydo ir prasižengė. Per 11 su puse minutės (11:20) jis pataikė 2 dvitaškius iš 3.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Vassilis Spanoulis (21 tšk.), Matthew Lojeskis (19 tšk.) ir Bryantas Dunstonas (13 taškų).