Vakar buvo žaidžiami du atsakomieji UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio susitikimai, po kurių paaiškėjo pirmieji pusfinalio dalyviai – jais tapo Londono „Chelsea“ ir FC „Barcelona“ klubai. Jie tarpusavyje ir susikaus dėl kelialapio į finalą.

„Stamford Bridge“ stadione vykusioje dviejų Anglijos grandų akistatoje „Liverpool“ ekipai, norint žengti toliau, reikėjo įmušti bent tris įvarčius, nes ji pirmą mačą namuose buvo pralaimėjusi 1:3. Neįtikėtinos įtampos ir dramos rungtynėse „raudonieji“ pasižymėjo net keturis kartus, bet ir to jiems neužteko, nes varžovai atsakė taip pat keturiais taikliais smūgiais.

Be savo traumuoto kapitono ir lyderio Steveno Gerrardo buvę priversti žaisti „Liverpool“ futbolininkai labai sėkmingai pradėjo mačą ir jau 28 minutę po Fabio Aurelio ir Xabi Alonso (iš 11 m baudinio) įvarčių išsiveržė į priekį 2:0. Vis dėlto per pertrauką įdėmiai išklausę savo trenerio Guuso Hiddinko nurodymų „Chelsea“ žaidėjai Didier Drogba ir Alexas 51 bei 57 minutėmis pasiekė du įvarčius bei išlygino rezultatą – 2:2.

Maža to, Frankas Lampardas 76 minutę pelnė dar vieną įvartį ir „Liverpool“ popieriai tapo visai prasti, tačiau Rafaelio Benitezo auklėtiniai nė nesiruošė pasiduoti. 81 ir 83 minutėmis Lucasas Leiva bei Dirkas Kuytas nuginklavo neužtikrintai rungtyniavusį „Chelsea“ vartų sargą Petrą Čechą ir susigrąžino viltis – 4:3. Tiesa, paskutinis žodis tą vakarą priklausė Frankui Lampardui, kuris 89 minutę fantastišku smūgiu nuo dviejų virpstų pasiuntė kamuolį į Pepes Reinos ginamus vartus ir išsprendė visus klausimus – galutinis rezultatas 4:4 atvėrė duris į UEFA Čempionų lygos pusfinalį būtent Londono vienuolikei.

Kitose antradienio rungtynėse Miuncheno „Bayernas“ po gėdingo pralaimėjimo net 0:4 „Barcelonai“ bandė reabilituotis savo aikštėje. 47 minutę Francko Ribery išvedė į priekį Vokietijos klubą, bet svečiai po 73 min. pelnyto Seydou Keitos įvarčio į Ispaniją išsivežė ne tik lygiąsias 1:1, bet ir kelialapį į turnyro pusfinalį.

Šiandien 21 val. 45 min. atsakomuosius ketvirtfinalio mačus žais likusios dvi poros: Londono „Arsenal“„Villarreal“ (pirmosios rungtynės – 1:1) bei FC „Porto“„Manchester United“ (pirmosios rungtynės – 2:2).

Rungtynių statistika:

Londono „Chelsea“ (Anglija) – FC „Liverpool“ (Anglija) 4:4 (0:2). Pirmosios rungtynės – 3:1, bendras rezultatas –7:5.

Įvarčiai: 19 min. Fabio Aurelio 0:1, 28 min. Xabi Alonso (iš 11 m baudinio) 0:2, 51 min. Didier Drogba 1:2, 57 min. Alexas 2:2, 76 min. Frankas Lampardas 3:2, 81 min. Lucasas Leiva 3:3, 83 min. Dirkas Kuytas 3:4, 89 min. Frankas Lampardas 4:4.

Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) – FC „Barcelona“ (Ispanija) 1:1 (0:0). Pirmosios rungtynės – 0:4, bendras rezultatas – 1:5.

Įvarčiai: 47 min. Franckas Ribery 1:0, 73 min. Seydou Keita 1:1.