lucasas leiva

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lucasas leiva“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lucasas leiva“.

L. Leiva pratęsė sutartį su „Liverpool“

„Liverpool“ klubas savo oficialioje svetainėje patvirtino, kad ekipos saugas Lucasas Leiva pasirašė naują ilgalaikę sutartį su ekipa. Brazilijos rinktinės saugas, kuris į „Liverpool“ klubą atvyko 2007 metų vasarą iš „Gremio“ klubo, už „Raudonuosius“ sužaidė 208 rungtynes. Paskutiniu metu 26 metų futbolininką persekiojo traumos. L.Leiva šiame sezone dėl šlaunies traumos nežaidė nuo rugpjūčio iki gruodžio mėnesio.
2013-04-10

FC „Liverpool“ patyrė antrą nesėkmę per tris turus

Pirmadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos paskutinės 3-ojo turo rungtynės. Jose susitiko praėjusio sezono vicečempionas „Liverpool“ klubas ir Birmingemo „Aston Villa“. Rafaelio Benitezo auklėtiniai namuose be argumentų 1:3 (0:2) nusileido „Aston Villai“, kuri pirmenybėse iškovojo pirmuosius taškus. Pirmąjį įvartį 34 minutę įvartį į savo vartus įsimušė „Liverpool“ žaidėjas Lucasas Leiva, baigiantis pirmajam kėliniui „Liverpool“ gavo dar vieną labai stiprų smūgį.
2009-08-25

UEFA Čempionų lygoje – neįtikėtina drama ir „Chelsea“ triumfas

Vakar buvo žaidžiami du atsakomieji UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio susitikimai, po kurių paaiškėjo pirmieji pusfinalio dalyviai – jais tapo Londono „Chelsea“ ir FC „Barcelona“ klubai. Jie tarpusavyje ir susikaus dėl kelialapio į finalą.
2009-04-15

„Liverpool“ sutriuškino „Newcastle“ ir metus baigs pirmoje vietoje

Ankstyvosiose Anglijos „Premier“ lygos XX turo rungtynėse lyderis „Liverpool“ sekmadienį išvykoje net 5-1 sutriuškino „Newcastle“ ir metus baigs pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. ‚Raudonųjų‚ pranašumas nekėlė abejonių - nuo pat pradžių Rafaelio Benitezo auklėtinai perėmė iniciatyvą į savo rankas, o šeimininkus kurį laiką gelbėjo puikiai rungtyniavęs vartininkas Shay‚us Givenas.