Pirmadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos paskutinės 3-ojo turo rungtynės. Jose susitiko praėjusio sezono vicečempionas „Liverpool“ klubas ir Birmingemo „Aston Villa“.

Rafaelio Benitezo auklėtiniai namuose be argumentų 1:3 (0:2) nusileido „Aston Villai“, kuri pirmenybėse iškovojo pirmuosius taškus.

Pirmąjį įvartį 34 minutę įvartį į savo vartus įsimušė „Liverpool“ žaidėjas Lucasas Leiva, baigiantis pirmajam kėliniui „Liverpool“ gavo dar vieną labai stiprų smūgį. Curtisas Daviesas po kampinio galva antrą kartą nuginklavo varžovų vartininką – 2:0.

Fernando Torresas įvartis antrojo kėlinio viduryje buvo atgaivinęs „raudonųjų“ aistruolių viltis, tačiau jau po trijų minučių į „Liverpool“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį tiksliai realizavo Ashley Youngas – 3:1.

Rungtynių statistika:

FC „Liverpool“ – „Aston Villa“ 1:3 (0:2).

Įvarčiai: 34 min. Lucas Leiva ( į savo vartus) 0:1, 45 min. Curtisas Daviesas 0:2, 72 min. Fernando Torresas 1:2, 75 min. Ashley Youngas (iš 11 m. baudinio) 1:3.