Antradienį UEFA Čempionų lygos futbolo turnyre baigėsi varžybos dar trejose grupėse, po kurių paaiškėjo dar trys klubai, kuriems sezonas Europos taurių turnyruose jau baigėsi.

A grupės nugalėtoju tapo "Porto" (Portugalija, 11 tšk.) klubas, namuose 2:0 (1:0) nugalėjęs ketvirtojoje pozicijoje likusią Stambulo "Besiktas" (Turkija) ekipą ir užsitikrinęs vietą Čempionų lygos turnyro atkrintamosiose varžybose.

Antrąjį kelialapį į turnyro aštuntfinalį iškovojo praėjusio sezono Čempionų lygos finalininkai "Liverpool" (Anglija, 10 tšk.) futbolininkai, svečiuose 4:0 (2:0) sutriuškinę Marselio "Olimpique" (Prancūzija, 7 tšk.) komandą, kuri pavasarį tęs kovą dėl UEFA taurės:

Marselio "Olympique" - "Liverpool"        0:4 (0:2), 57 000 žiūrovų.
Įvarčiai - Steven Gerrard (4 min.), Fernando Torres (11 min.), Dirk
Kuyt (48 min.), Ryan Babel (90+1 min.).
4 min. Steven Gerrard ("Liverpool") nerealizavo 11 m baudinio.
"Porto" - Stambulo "Besiktas"             2:0 (1:0), 40 000.
Įvarčiai - Lucho Gonzalez (44 min.), Ricardo Quaresma (62 min.)

Galutinė A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. "FC Porto" (Portugalija)            6  3  2  1   8:7   11
2. "Liverpool" (Anglija)               6  3  1  2  18:5   10
-------------------------------------------------------------
3. Marselio "Olympique" (Prancūzija)   6  2  1  3   6:9    7
4. Stambulo "Besiktas" (Turkija)       6  2  0  4   4:15   6

Jau anksčiau pirmą vietą B grupėje bei kelialapį į turnyro aštuntfinalį užsitikrinę Londono "Chelsea" (Anglija, 12 tšk.) futbolininkai paskutinį turo susitikimą namuose baigė lygiosiomis 0:0 su "Valencia" (Ispanija, 5 tšk.) vienuolike, kuriai šis sezonas Europoje jau baigėsi.

Lemiamoje dvikovoje dėl antrosios vietos grupėje Gelzenkircheno "Schalke 04" (Vokietija, 8 tšk.) klubas namuose 3:1 (3:1) nugalėjo Trondheimo "Rosenborg" (Norvegija, 7 tšk.) komandą ir tęs kovą UEFA Čempionų lygoje, o į trečiąją poziciją smuktelėjusi "Rosenborg" ekipa po Naujųjų metų žais UEFA taurės futbolo turnyre:

Londono "Chelsea" - "Valencia"            0:0, 41 139.
"Schalke 04" - Trondheimo "Rosenborg"     3:1 (3:1), 53 000.
"Schalke 04" - Gerald Asamoah (12 min.), Rafinha (19 min.), Kevin
Kuranyi (36 min.);
"Rosenborg" - Yssouf Kone (23 min.)

Galutinė B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Londono "Chelsea" (Anglija)         6  3  3  0   9:2   12
2. "Schalke 04" (Vokietija)            6  2  2  2   5:4    8
3. Trondheimo "Rosenborg" (Norvegija)  6  2  1  3   5:7    7
4. "Valencia" (Ispanija)               6  1  2  3   2:6    5

Pirmąsias dvi vietas C grupėje užėmė ir kelialapius į atkrintamąsias varžybas iškovojo antradienį savo aikštėse susitikimus laimėjusios komandos - Madrido "Real" (Ispanija) klubas, 3:1 (3:0) nugalėjęs Romos "Lazio" (Italija) ekipą ir Pirėjo "Olympiakos" (Graikija) futbolininkai, 3:0 (1:0) sutriuškinę Brėmeno "Werder" (Vokietija) vienuolikę.

Trečiąją vietą grupėje užėmusi "Werder" komanda tęs kovą dėl UEFA taurės, o "Lazio" futbolininkams šio sezono Senojo žemyno taurių turnyrai jau baigėsi:

Pirėjo "Olympiakos" - Brėmeno "Werder"    3:0 (1:0), 33 000.
Įvarčiai - Ieroklis Stoltidis (12 ir 74 min.), Darko Kovacevic
(70 min.)
Madrido "Real" - Romos "Lazio"            3:1 (3:0), 75 000.
"Real" M. - Julio Baptista (13 min.), Raul (15 min.), Robinho
(36 min.);
"Lazio" - Goran Pandev (80 min.).
90+3 min. Tommaso Rocchi ("Lazio") nerealizavo 11 m baudinio.

Galutinė C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Madrido "Real" (Ispanija) 6 3 2 1 13:9 11 2. Pirėjo "Olympiakos" (Graikija) 6 3 2 1 11:7 11 ------------------------------------------------------------- 3. Brėmeno "Werder" (Vokietija) 6 2 0 4 8:13 6 4. Romos "Lazio" (Italija) 6 1 2 3 8:11 5

Likusios aštuonerios šeštojo turo rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį.