gerald asamoah

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gerald asamoah“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gerald asamoah“.

UEFA taurėje – skaudūs antausiai „Sampdoria“ ir „Spartak“ komandoms

Europos futbolo klubų UEFA taurės varžybų ketvirtojo turo rungtynėse C grupėje trečiadienį Genujos „Sampdoria“ (Italija), kuriai atstovauja Marius Stankevičius, svečiuose 0:3 (0:3) pralaimėjo Liežo „Standard“ (Belgija) futbolininkams. Lietuvis žaidė iki 65-osios min. Nugalėtojams įvarčius pelnė Igoris de Kamargas (23 min.), Ogučis Onjevu (35) ir Milanas Jovanovičius (43). Trečiąją pergalę per tris mačus iškovojusi „Standard“ ekipa užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.
2008-12-04

UEFA Čempionų lygoje baigėsi dar trijų grupių varžybos

Antradienį UEFA Čempionų lygos futbolo turnyre baigėsi varžybos dar trejose grupėse, po kurių paaiškėjo dar trys klubai, kuriems sezonas Europos taurių turnyruose jau baigėsi. A grupės nugalėtoju tapo "Porto" (Portugalija, 11 tšk.) klubas, namuose 2:0 (1:0) nugalėjęs ketvirtojoje pozicijoje likusią Stambulo "Besiktas" (Turkija) ekipą ir užsitikrinęs vietą Čempionų lygos turnyro atkrintamosiose varžybose.