ryan babel

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ryan babel“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ryan babel“.

„Liverpool“ sutriuškino „Newcastle“ ir metus baigs pirmoje vietoje

Ankstyvosiose Anglijos „Premier“ lygos XX turo rungtynėse lyderis „Liverpool“ sekmadienį išvykoje net 5-1 sutriuškino „Newcastle“ ir metus baigs pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. ‚Raudonųjų‚ pranašumas nekėlė abejonių - nuo pat pradžių Rafaelio Benitezo auklėtinai perėmė iniciatyvą į savo rankas, o šeimininkus kurį laiką gelbėjo puikiai rungtyniavęs vartininkas Shay‚us Givenas.
2008-12-28

UEFA Čempionų lygos pusfinalyje vėl tarpusavy žais „Liverpool“ ir „Chelsea“ klubai

Trečią kartą per paskutiniuosius ketverius metus UEFA Čempionų futbolo turnyro pusfinalyje tarpusavy susitiks "Liverpool" ir Londono "Chelsea" (abu Anglijos) klubai.
2008-04-09

UEFA Čempionų lygoje baigėsi dar trijų grupių varžybos

Antradienį UEFA Čempionų lygos futbolo turnyre baigėsi varžybos dar trejose grupėse, po kurių paaiškėjo dar trys klubai, kuriems sezonas Europos taurių turnyruose jau baigėsi. A grupės nugalėtoju tapo "Porto" (Portugalija, 11 tšk.) klubas, namuose 2:0 (1:0) nugalėjęs ketvirtojoje pozicijoje likusią Stambulo "Besiktas" (Turkija) ekipą ir užsitikrinęs vietą Čempionų lygos turnyro atkrintamosiose varžybose.
2007-12-12

Anglijos futbolo pirmenybėse – naujas vienvaldis lyderis

Šeštadienį sužaistos aštuonerios Anglijos futbolo pirmenybių keturioliktojo turo rungtynės, po kurių vienvaldžiu dvidešimties komandų turnyro lyderiu tapo Londono "Arsenal" (33 tšk.) klubas, namuose 2:0 (0:0) įveikęs vieną autsaiderių "Wigan Athletic" (19 vieta - 8 tšk.) komandą.Įvarčius nugalėtojams pelnė Williamas Gallas (83 min.) bei Tomašas Rosicky (85 min.).Antrąją vietą užimanti "Manchester United" (30 tšk.
2007-11-25

Prancūzijos futbolo rinktinė nusileido Argentinos komandai

Būsimoji Lietuvos futbolo rintinės varžovė 2008 metų Europos pirmenybių atrankos varžybų B grupėje pasaulio vicečempionė Prancūzijos komanda trečiadienį draugiškose rungtynėse namuose 0:1 (0:1) pralaimėjo Argentinos vienuolikei.Vienintelį rungtynių, kurias stebėjo beveik 80 tūkst. žiūrovų, įvartį 15 minutę įmušė Javieras Saviola.