Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo jau ketvirtąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), išvykoje rezultatu 98:94 (28:32, 17:20, 34:19, 19:23) nugalėjęs Panevėžio „Techaso“ krepšininkus.

Pirmajame kėlinuke komandos daugiau atakavo nei gynėsi, todėl pirmaujanti ekipa kelis sykius keitėsi, o po pirmųjų 10 minučių priekyje buvo panevėžiečiai (32:28). Antrajame ketvirtyje klaipėdiečiai spurtavo 8:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (36:35). Permaininga kova tęsėsi, o „Techasui“ pavyko įgyti 9 taškų skirtumą (49:40). Po dviejų kėlinukų šeimininkai buvo priekyje 52:45.

Po didžiosios pertraukos kur kas aktyviau rungtyniavo „Neptūno“ krepšininkai. Po M.Mažeikos tritaškio Klaipėdos ekipos persvara padidėjo iki 6 taškų (65:59), o kėlinuko pabaigoje skirtumas tarp ekipų padidėjo iki dviženklio (79:69). Paskutiniame ketvirtyje klaipėdiečiai kontroliavo žaidimą. Dvikovos pabaigoje „Techaso“ ekipa dar mėgino sumažinti atsilikimą, bet jiems neužteko laiko ir svečiai iškovojo pergalę 98:94

„Techasas“: D.Griškėnas 28, J.Tauai 20, C.Hillas 14 (5 rez.perd.), A.Andrianovas 13 (11 atk.kam.), P.Williamsas 9, D.Boldsas 7.

„Neptūnas“: M.Mažeika 30 (6 atk.kam., 4 rez.perd.), E.Dainys 18 (5 rez.perd.), A.Vaitiekus 14, O.Kurauskas 12, V.Vasylius 8 (14 atk.kam.), D.Gailius ir A.Eitutavičius - po 7.