techasui

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „techasui“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „techasui“.

„Techaso“ užduotis – atkrintamosios varžybos

Panevėžio „Techaso“ komanda naująjį LKL sezoną pasitinka kaip niekad sklandžiai. Klubo vasarą nekamavo  įsiskolinimai, o ekipos vadovai  prisiviliojo vieną labiausiai patyrusių LKL trenerių. LKL.LT  rubrika „Klausk eksperto“ pristato interviu su „Techaso“ ekipos vyriausiuoju treneriu Gintaru Leonavičiumi. „Privalome nuo pat sezono pradžios žaisti gerai ir siekti pergalių“,  – sako „Techaso“ komandos vyriausiasis treneris Gintaras Leonavičius.
2009-10-15

Pirmajame LKL ture šelo naujokai

17-ajame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato pirmajame ture netrūko atkaklios kovos, o net du iš trijų pirmenybių naujokų iškovojo pergales. Vienintelei iš debiutančių nepasisekė Prieų „Rūdupio“ komandai, kuri namuose 68:73 (8:29, 23:20, 14:9, 23:15) neatsilaikė prieš Panevėžio „Techasą“. Po pirmojo kėlinio Panevėžio klubas pirmavo 29:8, prieš ilgąją pertrauką – 49:31, o po trijų ketvirčių komandas skyrė 13 taškų 58:45. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Prienų ekipa laimėjo atkarpą 12:4 ir ...
2009-10-07

„Techasas“ pralaimėjo ir „Neptūnui“

Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo jau ketvirtąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), išvykoje rezultatu 98:94 (28:32, 17:20, 34:19, 19:23) nugalėjęs Panevėžio „Techaso“ krepšininkus.