Pergalę NBA iškovojo Dalaso „Mavericks“ komanda, kuri svečiuose 124:97 (39:30, 25:23, 34:19, 26:25) įveikė Klivlando „Cavaliers“ klubą.

Rungtynių nebaigė Luka Dončičius, kuris trečiojo kėlinio pradžioje sužaidė pavojingai prieš Colliną Sextoną ir buvo išvytas iš aikštės. Slovėnas varžovui trenkė į kirkšnį.

„Žinau, kad jam trenkiau, bet nežinojau kur, kol neperžiūrėjau pakartojimo“, – sakė NBA žvaigždė, kuri per 22 minutes pelnė 15 taškų.

Dalaso komanda nei karto neatsiliko ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Tuo tarpu „Cavaliers“ pralaimėjo dešimtą kartą iš eilės.

„Mavericks“: Timas Hardaway 25, Joshas Richardsonas 20, Luka Dončičius 15, Jalenas Brunsonas 13.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 24, Mfiondu Kabengele 14, Brodricas Thomasas 13.