Vokietijos čempionato finalo serijoje savo pranašumą įrodžiusi Berlyno ALBA ekipa antrą kartą iš eilės tapo vietinių pirmenybių nugalėtoja.

Berlyno klubas dar sykį svečiuose 86:79 (21:9, 17:21, 20:22, 28:27) įveikė Miuncheno „Bayern“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių nugalėjo 3:1.

Tai buvo 10-asis ALBA klubo triumfas Vokietijos čempionate. Daugiausiai titulų – net 14 – yra iškovojusi Lėverkuzeno „Bayer Giants“ komanda, kuri pastarąjį kartą aukščiausioje lygoje žaidė 2007–2008 metų sezone.

Į Kauno „Žalgirį“ netrukus persikelsiantis Nielsas Giffey per 24 minutes pelnė 3 taškus bei atkovojo 3 kamuolius.

„Bayern“: Wade'as Baldwinas 18 (2/6 tritaškiai, 5 rez. perd.), Leonas Radoševičius 16 (3/5 tritaškiai, 7 atk. kam.), JaJuanas Johnsonas 15 (7/13 dvitaškiai).

ALBA: Jaysonas Grangeris 29 (5/8 tritaškiai), Marcusas Erikssonas 15, Simone Fontecchio 11,... Nielsas Giffey 3.