14
„Knicks“ - „Raptors“ (nuotr. SCANPIX)

Dar pirmajame kėlinyje 10 taškų surinkęs Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias Toronto „Raptors“ (49-17) krepšininkas, o jo vedama Kanados ekipa pratęsė dominavimą NBA čempionate.

14

Dwane'o Casey vadovaujami auklėtiniai sekmadienį svečiuose 132:106 nepaliko jokių vilčių Niujorko „Knicks“ (24/43) atstovams ir laimėjo aštuntą kartą paeiliui.

Šios rungtynės vyko legendinėje „Madison Square Garden" arenoje, kurią daugelis sporto gerbėjų vadina krepšinio Meka.

Pastarosiose dvejose rungtynėse dvigubus dublius rinkęs J. Valančiūnas šį kartą liko per plauką nuo jo – 17 taškų (4/6 dvitaškiai, 9/10 baudos) ir 9 atkovoti kamuoliai.

Lietuvis per 22 minutes dar atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir nuo trečio kėlinio pabaigos įvykius aikštėje ramiai sekė sėdėdamas ant atsarginių suolo – viskas buvo pernelyg aišku.

Paskutinius savo taškus Niujorke uteniškis pelnė galingu dėjimu po sėkmingo prasiveržimo link krepšio

Sunku patikėti, tačiau 17 taškų pelnęs J.Valančiūnas buvo rezultatyviausias 132 taškus surinkusioje komandoje. „Raptors“ panaudojo visus 13 krepšininkų ir vienintelis L.Nogueira nepelnė bent 6 taškų.

„Raptors“: Jonas Valančiūnas 17 (9 atk. kam.), Kyle‘as Lowry 16 (2/7 tritaškių, 8/8 baud. metimų, 7 rez. perd.), Serge‘as Ibaka 14 (7 atk. kam.), C.J.Milesas 13, Delonas Wrightas 12, Fredas VanVleetas 11, Jakobas Poeltlas 10 (8 atk. kam.), DeMaras DeRozanas (4/13 dvitaškių, 5 rez. perd.) ir Pascalis Siakams (7 atk. kam., 6 rez. perd.) po 9, Malcolmas Milleris 8, Normanas Powellas 7, Nigelas Hayesas 6.

„Knicks“: Timas Hardaway‘us 25 (2/7 tritaškių), Luke‘as Kornet 18, Emanuelis Mudiay‘us 13 (5 rez. perd.), Frankas Ntilikina 11, Michaelas Beasley (11 atk. kam.) ir Trey‘us Burke po 10.