Pergale NBA atkrintamąsias pradėjo Filadelfijos „76ers“ komanda, kuri namuose 125:118 (27:28, 34:34, 38:31, 26:25) įveikė Vašingtono „Wizards“ ekipą.

Filadelfijos ekipą į priekį vedė Tobias Harriso ir Joelo Embiido duetas. Pirmasis pelnė 37 taškus, antrasis surinko 30.

Pralaimėjusiems Bradley Bealas pelnė 33 taškus, Russellas Westbrookas surinko 16 ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

„76ers“ serijoje pirmauja 1:0, kitos rungtynės taip pat vyks Filadelijoje.

Likus žaisti pusantros minutei Rui Hachimuros tritaškis mažino šeimininkų pranašumą iki penkių taškų, bet po to „Wizards“ nepelnė taškų daugiau nei minutę ir neišsigelbėjo.

Filadelfijos ekipa ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo priekyje 11 taškų ir tai buvo rekordinis rungtynių skirtumas.

„Wizards“: Bradley Bealas 33 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Russellas Westbrookas 16 (14 rez. perd.), Davis Bertanis 14, Rui Hahcimura, Alexas Lenas ir Darius Gaffordas po 12.

„76ers“: Tobias Harrisas 37, Joelas Embiidas 30, Sethas Curry 15, Danny Greenas 11, Dwightas Howardas 7, Benas Simmonsas 6 (15 atk. kam., 15 rez. perd.).