Stipriausias tarp stipriausių - Ž. Savickas

Klaipėdos vasaros estradoje šeštadienį vykusiose pasaulio galiūnų "Didžiojo prizo" etapo varžybose niekas neprilygo stipriausiam planetos žmogui Žydrūnui Savickui.

Lietuvos galiūnas triumfavo šešiose rungtyse iš aštuonių ir etapo nugalėtoju tapo bendrojoje įskaitoje surinkęs 58 taškus. 32 metų atletas antrą vietą užėmusį estą Andrų Murumetsą aplenkė 9,5 taško, o trečią vietą užėmęs suomis Janė Ilikainenas nuo Ž.Savicko atsiliko 17,5 taško.

Kitas Lietuvos atstovas Vilius Petrauskas su 37 taškais užėmė penktąją vietą, o Darius Miškelis, surinkęs 23 taškus, liko aštuntas.

Pasaulio galiūnų "Grand prix" etape šeštadienį iš viso dalyvavo dešimt stipruolių iš Estijos, Islandijos, Latvijos, Lenkijos, Suomijos, Švedijos ir Lietuvos.

Šiuo metu daugkartinis Lietuvos čempionas bei įvairių rungčių rekordininkas Ž.Savickas su kitais šalies galiūnais rengiasi svarbiausioms sezono varžyboms - rugsėjo 2 dieną Vilniuje vyksiančiam pasaulio dvejetų čempionatui. Šiose varžybose, kurias transliuos 160 šalių televizijos, dalyvaus dvi šalies komandos.