Dvitaškį su finaline sirena pataikęs Stephenas Curry padovanojo San Fransisko „Golden State Warriors“ (33/13) komandai pergalę.

Steve‘o Kerro auklėtiniai namuose rezultatu 105:103 (24:30, 19:24, 33:22, 29:27) palaužė Hjustono „Rockets“ (14/33) ekipą, kuriai tai buvo pirmoji nesėkmė po dviejų iš eilės laimėtų rungtynių.

Aikštės šeimininkai labai slogiai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje svečiai ėmė tolti (18:26). Galiausiai antrajame ketvirtyje skirtumas pasiekė ir dviženklę ribą (29:39), o po atkarpos 0:8 ekipas skyrė 15 taškų (37:52).

Vis dėlto, po didžiosios pertraukos „kariai“ ant parketo grįžo su kitu nusiteikimu ir pradėjo sparčiai naikinti deficitą, kuris po spurto 13:0 sumenko vos iki taško (62:63), o prieš pat lemiamo ketvirčio pradžią šeimininkams pavyko rezultatą persverti (76:74).

Nepaisant to, tai netapo tramplinu į užtikrintą pergalę. Priešingai, ketvirtajame kėlinyje sąlygas diktuoti vėl ėmė svečiai iš Hjustono. Pastarieji vėl nurūko į priekį, o „Warriors“ ekipai teko vytis (92:101).

Vis dėlto, šeimininkai sparčiai naikino deficitą. Po Jordano Poole‘o tritaškio ekipas teskyrė dvitaškis (101:103), o rezultatą likus pusantros minutės išlygino Otto Porterio Jr. baudų metimai (103:103).

Svečių bandymai pasižymėti vėliau rezultatyvūs nebuvo, o likus 5 sekundėms minutės pertraukėlės paprašė San Fransisko klubas. Lemiamas metimas buvo patikėtas S. Curry. Gynėjas turėjo vargo puolant, tačiau paskutinę akimirką sugebėjo išsilaisvinti ir išmesti metimą iš vidutinio nuotolio, kuris skrodė tinklelį ir aikštės šeimininkams atnešė pergalę – 105:103.

„Warriors“: Stephenas Curry 22 (2/8 dvit., 4/13 trit., 6/8 baud., 12 rez. perd.), Jordanas Poole‘as 20, Andrew Wigginsas 17, Otto Porteris Jr. 13 (7 atk. kam.), Kevonas Looney (12 atk. kam., 4 blk.), Damionas Lee ir Gary Paytonas po 8, Jonathanas Kuminga 7.

„Rockets“: Christianas Woodas 19 (4/8 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud., 15 atk. kam.), Kevinas Porteris Jr. 17 (8 rez. perd., 4 per. kam.), Kenyonas Martinas Jr. 14, Garrisonas Mathewsas 12, Ericas Gordonas ir Jae‘Seanas Tate‘as po 10, Joshas Christopheris 8.