Stebinantis ASVEL patiesė „Virtus“ ekipą

Eurolygoje Bolonijos „Virtus“ (2/4) namuose 79:84 (22:18, 28:18, 14:27, 15:21) nusileido Vilerbano ASVEL (3/3) krepšininkams.

Jau pirmajame rungtynių ketvirtyje „Virtus“ po T.Shengelijos dvitaškio buvo susikūrusi 6 taškų pranašumą (22:16), tačiau jį sumažino Charlesas Kahudi – 18:22.

Bolonijos klubas visiškai perėmė iniciatyvą antrajame kėlinyje, per kurį pelnė 32 taškus ir susikūrė dviženklį pranašumą – 50:36. Vis tik po pertraukos skirtumas ėmė tirpti, o pačioje trečio kėlinio pabaigoje Alexas Tyusas jį sumažino iki minimalaus – 63:64. Ketvirtajame kėlinyje nė vienai iš ekipų atitrūkti nepavyko ir likus žaisti 2 minutes ASVEL turėjo 3 taškų pranašumą – 77:74.

Dar labiau svečių atotrūkį padidino Jonah Matthewsas (80:74), tačiau baudų metimus realizavo Gabrielis Lundbergas – 76:80. Vis tik ASVEL pergalės iš rankų nepaleido.

Šiame mače Bolonijos ekipos gretose jau žaidė Tornike Shengelia – kartvelas patyrė traumą prieš Europos čempionatą ir tik dabar grįžo į rikiuotę. Puolėjas per 17 minučių pelnė 7 taškus (2/6 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo, sykį pažeidė taisykles ir surinko 4 naudingumo balus.

„Virtus“: Milošas Teodosičius 14 (3/7 trit.), Gabrielis Lundbergas 13, Ismaelis Bako 12 (6 atk. kam.), Semi Ojeleye 11 (8 atk. kam.).

ASVEL: Davidas Lighty (3/4 trit.) ir Jonah Matthewsas (4/6 trit.) po 16, Amine’as Noua 14, Nando De Colo 12 (5 rez. per.), Youssoupha Fallas 10 (7 atk. kam.).