Dviejų nesėkmių seriją Eurolygoje nutraukė Bolonijos „Virtus“ (2-3) krepšininkai.

Sergio Scariolo auklėtiniai svečiuose 95:92 (18:24, 23:21, 27:19, 27:28) įrodė pranašumą prieš Madrido „Real“ (2-3) komandą, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė per paskutinius keturis mačus turnyre.

Pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkai kontroliavo situaciją ir sugebėjo atsiplėšti (14:21).

Antrajame ketvirtyje pastarieji skirtumą padidino iki dviženklio (20:30), bet tai lengvo gyvenimo negarantavo. Dar tame pačiame kėlinyje italai gerokai nurėžė deficitą (36:38).

Galiausiai po didžiosios pertraukos svečiai ne tik persvėrė rezultatą, tačiau sugebėjo ir šauti į priekį (65:57).

Lemiamą kėlinį Italijos klubas pradėjo atkarpa 14-0 ir susikrovė net 16 taškų persvarą (82:66).

Aikštės šeimininkai rankų nenuleido ir sugebėjo atkurti intrigą, kai po Mario Hezonja tritaškio ekipas teskyrė 2 taškai (93:91).

Visgi, svarbiu metu Milošo Teodosičiaus ranka nedrebėjo ir serbas realizavo abu baudų metimus (95:91).

Svečiai nusprendė prasižengė, o pirmąjį baudos metimą pataikęs Džananas Musa prametė antrąjį ir tikėjosi atkovoto kamuolio, tačiau prie jo pirmieji buvo svečiai ir išsaugojo pergalę savo rankose – 95:92.

„Virtus“: Iffe Lundbergas 18 (5/7 dvit., 1/4 trit., 5/6 baud.), Ismaelis Bako 16, Milošas Teodosičius 14, Isaia Cordinieras ir Mamas Jaiteh po 12, Danielis Hackettas 7, Jordanas Mickey 6.

„Real“: Gabrielis Deckas 28 (9/12 dvit., 1/2 trit., 7/7 baud., 34 n. b.), Mario Hezonja 18 (4/6 trit.), Walteris Tavaresas (10 atk. kam., 11 išpr. praž., 27 n. b.) ir Džananas Musa po 13, Petras Cornelie 9 (3/3 trit.).