San Antonijo „Spurs“ (11-22) rezultatu 126:122 (31:26, 32:30, 33:26, 30:40) išplėšė pergalę prieš Jutos „Jazz“ komandą (19-17).

Nors Jutos „Jazz“ lyderis Lauri Markkanenas per 37 minutes aikštelėje sumetė net 32 taškus, tai „Spurs“ krepšininkų neišgąsdino.

Po dviejų kėlinių į priekį išsiveržusi San Antonijo komanda slystėlėjo paskutiniame ketvirtyje. Likus 30 sekundžių rungtynių laiko „Jazz“ krepšininkai priartėjo ir komandas skyrė tik 3 taškai, tačiau taiklus Tre Joneso dvitaškis ir Devino Vassellio baudos metimas padėjo „Spurs“ laimėti.

Laimėjusioje komandoje rezultatyviausiai pasirodė D. Vassellis. Jis per 34 minutes sumetė 24 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Po dvi dešimtis taškų komandai pelnė ir Keldonas Johnsonas (21 taškas) bei Malaki Branhamas (20 taškų).

„Spurs“ pusėje puikų pasirodymą surengė suomis L. Markkamenas. Jis komandai pelnė 32 taškus ir atkovojo 12 kamuolių. 25 taškus į pralaimėjusių sąskaitą įrašė Jordanas Clarksonas.

San Antonijo „Spurs“ šiuo metu yra vakarų konferencijos lentelės apačioje ir lenkia tik Houstono „Rockets“ ekipą. Jutos „Jazz“ toje pačioje lentelėje rikiuojasi septintoje vietoje.

„Spurs“: Devinas Vassellis 24 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Keldonas Johnsonas 21 (3 atk. kam., 5 rez. perd.), Malaki Branhamas 20, Jakobas Poeltlis 16 (9 atk. kam.), Doug McDerrmottas 14, Tre Jonesas 11 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Zachas Collinsas 10 (7 atk. kam.).

„Jazz“: Lauri Markkanenas 32 (12 atk. kam.), Jordanas Clarksonas 25 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Mike’as Conley 17 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Collinas Sextonas 13 (4 rez. perd.), Malikas Beasley 13 (5 atk. kam.).