jutos jazz

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jutos jazz“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jutos jazz“.

Trigubą dublį įsirašęs Luka Dončičius vedė savo komandą į pergalė prieš „Jazz“

Dalaso „Mavericks“ (42/29) krepšininkai svečių arenoje 115:105 (37:41, 24:25, 27:22, 27:17) nugalėjo Jutos „Jazz“ (29/43) klubą ir laimėjo ketvirtą kartą paeiliui. Luka Dončičius šiąnakt įsirašė 19–ąjį sezono trigubą dublį. Slovėnas nugalėtojų gretose per 41 minutę surinko 29 taškus (8/13 dvit., 2/11 trit., 7/8 baud.), sugriebė 12 kamuolių, atliko 13 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, blokavo metimą, tačiau pažeidė taisykles 3 kartus ir suklydo 4 sykius.
2024-03-26

Į atlapus kibę NBA krepšininkai – suspenduoti

NBA krepšininkai, paleidę į darbą kumščius, sulaukė lygos bausmės. Jutos „Jazz“ gynėjas Krisas Dunnas ir Hiustono „Rockets“ puolėjas Jabaris Smithas nubaustas dviejų rungtynių suspendavimu. K. Dunnas dėl pradėtų muštynių, o J.Smithas – dėl dalyvavimo jose. Tai pirmas kartas jų karjeroje, kai jie yra suspenduojami.
2024-03-25

Hiustone pratęsta „Rockets“ pergalių serija pažymėta muštynėmis ir tritaškių rekordu

Hiustono „Rockets“ (35/35) iškovojo užtikrintą pergalę namų arenoje, kai 147:119 (47:21, 38:34, 37:36, 25:28) įveikė Jutos „Jazz“ (29/42) klubą. Nugalėtojams Jalenas Greenas pelnė 41 tašką, Fredas VanVleetas surnko 34, Jeffas Greenas – 21. Pralaimėjusiems Johnas Collinsas pelnė 25 taškus, suomis Lauri Markkanenas nežaidė. Hiustonas pabėgo į priekį, kai pelnė 15 taškų be atsako ir rezultatas tapo 40:19. Vėliau komandas skyrė 35 taškai.
2024-03-24

Spurtą surengę „Celtics“ palaužė „Jazz“ pasipriešinimą

Pergalę NBA akistatoje iškovojo Bostono „Celtics“ (51/14) komanda. Joe'o Mazzulla auklėtiniai išvykoje 123:107 (44:33, 28:24, 26:34, 25:16) įveikė Jutos „Jazz“ (28/37) ekipą ir laimėjo trečią kartą iš eilės. Jaysonas Tatumas vedė Bostono komandą į pergalę. Jis per 34 žaidimo minutes surinko 38 taškus (9/15 dvit., 4/10 trit., 8/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet po 3 kartus suklydo ir prasižengė.
2024-03-13

Sezono rungtynes sužaidęs Filipinų rinktinės narys vedė „Jazz“ į pergalę

Pergalę NBA akistatoje iškovojo Jutos „Jazz“ (28/34) klubas. Willo Hardy auklėtiniai savo arenoje 127:115 (35:41, 39:34, 28:26, 25:14) įveikė Vašingtono „Wizards“ (9/52) krepšininkus. Jutos komandą į pergalę vedė sezono rungtynes sužaidęs Filipinų rinktinės narys Jordanas Clarksonas. Jis nugalėtojų gretose per 36 minutes pelnė 38 taškus (9/17 dvit., 4/9 trit., 8/9 baud.), sugriebė 10 atšokusių kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, bet prarado kamuolį ir kartą prasižengė.
2024-03-05

Europos žvaigždžių susidūrime rezultatyvesnis buvo Giannis Antetokounmpo, bet pergale džaugėsi „Jazz“

Pralaimėjimą NBA reguliariojo sezono dvikovoje patyrė Milvokio „Bucks“ (25/12) ekipa. Adriano Griffino treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 116:132 (23:41, 23:36, 44:23, 26:32) nusileido Jutos „Jazz“ (18/20) krepšininkams. Jutos komandoje po 21 tašką surinko Jordanas Clarksonas ir Lauri Markkanenas. Pralaimėjusiems Giannis Antetokounmpo pelnė 25 taškus, atkovojo 10 kamuolių bei atliko 11 perdavimų, tačiau „Bucks“ patyrė ketvirtą nesėkmę per paskutines penkias rungtynes.
2024-01-09

„Jazz“ sutriuškino Luka Dončičiaus atstovaujamą „Mavericks“

Jutos „Jazz“ krepšininkai naujus metus pradėjo 127:90 (37:26; 25:29; 31:24; 34:11) namuose sutriuškindami NBA žvaigždės Luka Dončičiaus atstovaujamą Dalaso „Mavericks“. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė Simone'as Fontecchio, kuris surinko 24 taškus, 6 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus. Tuo tarpu Dalaso komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo jų žvaigždė Luka Dončičius, kurio sąskaitoje – 19 taškų, 6 atkovoti kamuoliai ir 14 rezultatyvių perdavimų.
2024-01-02

Antirekordas čia pat: „Pistons“ pralaimėjo 25 kartą iš eilės

Pralaimėjimą NBA rungtynėse patyrė Detroito „Pistons“ (2/26) klubas. Monty Williamso auklėtiniai savo arenoje 111:119 (32:34, 26:30, 30:26, 23:29) nusileido Jutos „Jazz“ (11/18) komandai. Detroito komandai tai yra net 25 pralaimėjimas iš eilės ir „Pistons“ trūksta tik dar vienos nesėkmės, jog pakartotų NBA vieno sezono pralaimėjimų serijos antirekordą. „Pistons“ pralaimėjo nepaisant to, jog „Jazz“ žaidė be Lauri Markkaneno, Jordano Clarksono, Keyonte George ir Taleno Hortono-Tuckerio.
2023-12-22

Domantas Sabonis demonstravo pavyzdingą taiklumą, o „Kings“ puolėjas susmaigstė net 12 tritaškių

Dvigubu dubliu pasižymėjęs Domantas Sabonis padėjo Sakramento „Kings“ (15-9) komandai pasiekti pergalę NBA lygoje. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 125:104 (35:23, 27:27, 44:26, 19:28) nugalėjo Jutos „Jazz“ (9-17) krepšininkus. D.Sabonis per 35 minutes pelnė 20 taškų (9/9 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 10 atšokusių, perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, padarė 6 klaidas bei kartą pažeidė taisykles.
2023-12-17

Luka Dončičius dar pirmoje mačo pusėje surinko istorinį trigubą dublį, o „Mavericks“ pervažiavo „Jazz“

Triuškinančią pergalę NBA iškovojo Dalaso „Mavericks“ (12/8), kai rezultatu 147:97 (40:29, 34:22, 35:23, 38:23) įveikė Jutos „Jazz“ krepšininkus (7/14).  Rungtynėse sužibėjo Luka Dončičius trigubą dublį susirinkęs dar iki ilgosios pertraukos. Slovėnas per beveik 32 minutes pelnė 40 taškų (8/13 dvit., 6/12 trit., 6/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.