Sunkią pergalę NBA lygoje iškovojo Finikso „Suns“ (6-6) krepšininkai. Pastarieji svečiuose po atkaklios kovos 131:128 (41:38, 34:37, 27:24, 29:29) nugalėjo Jutos „Jazz“ (4-8) komandą.

Prieš šias rungtynes paaiškėjo, kad kita „Suns“ žvaigždė Breadey Bealas iš rikiuotės dėl nugaros skausmų iškrito mažiausiai trejoms savaitėms, o Finikso krepšininkai šiuo metu Vakarų konferencijoje užima aštuntą vietą.

Nugalėtojus į pergalę vedė arti trigubo dublio ribos buvęs Kevinas Durantas. Puolėjas per 33 minutes įmetė 38 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Amerikietis taip pat pataikė 6 tritaškius iš 8 bandymų (75 proc.).

Jutos klubo neišgelbėjo net ir 37 taškus pelnęs Jordanas Clarksonas. Gynėjas pataikė pusę savo mestų tritaškių (5/10).

Svečiai iš Finikso dominavo pirmajame kėlinyje ir atsiplėšė 14 taškų skirtumu (28:14). Nepaisant to, toks galingas startas lengvų rungtynių neužtikrino. Prieš didžiąją pertrauką aikštės šeimininkai jau persvėrė rezultatą (68:70).

Likus 19 sekundžių ketvirtajame kėlinyje, aikštės šeimininkus į pražūtį pasiuntė K.Durantas, pataikęs tolimą metimą (129:125).

Kitoje atakoje prametė Lauri Markkanenas, o Graysonas Allenas pridėjo dar du tikslius baudų metimus (131:125).

Nors likus 4 sekundėms dar tritaškį pataikė J.Clarksonas, tačiau išsigelbėti Jutos klubui jau nepavyko – 131:128.

Rekordą šiose rungtynėse pasiekė Finikso komandos gynėjas Devinas Bookeris. Krepšininkas atliko net 15 rezultatyvių perdavimų. Tai asmeninis amerikiečio karjeros rekordas.

„Suns“: Kevinas Durantas 38 (9/14 dvit., 6/8 trit., 2/2 baud., 9 atk. kam., 9 rez. perd.), Devinas Bookeris 24 (15 rez. perd.), Jusufas Nurkičius 15 (7/7 baud., 7 atk. kam.), Ericas Gordonas 14 (4/8 trit.), Drew Eubanksas 11.

„Jazz“: Jordanas Clarksonas 37 (9/16 dvit., 5/10 trit., 4/4 baud.), Lauri Markkanenas 21 (10/12 baud.), Johnas Collinsas (14 atk. kam.) ir Keyonte George'as (6 rez. perd.) po 15, Talenas Hortonas-Tuckeris 9.