Dramatišką pergalę NBA lygoje iškovojo Jutos „Jazz“ (34-36) krepšininkai. Pastarieji panaikino didžiulį deficitą ir namuose 118:117 (24:34, 33:30, 31:27, 30:26) patiesė Bostono „Celtics“ (49-23) komandą.

Ši nesėkmė Bostono atstovams kainavo antrąją vietą Rytų konferencijoje. Po pralaimėjimo šie nukrito į trečiąją, o antroji atiteko Filadelfijos „76ers“.

Savo ruožtu „Jazz“ klubas pakilo į įkrintamųjų varžybų pozicijas ir šiuo metu užima devintąją vietą. Toks Jutos ekipos šuolis iš šios zonos išstūmė Los Andželo „Lakers“ krepšininkus, kurie nusirito į vienuoliktąją poziciją.

Bostono komanda jau susitikimo pradžioje ėmė dominuoti ir pirmajame kėlinyje susikrovė 13 taškų pranašumą (19:29).

Antrajame ketvirtyje skirtumas šoktelėjo jau iki 19 taškų (34:53). Vis dėlto, aikštės šeimininkai baltos vėliavos kelti neketino ir dar iki didžiosios pertraukos nurėžė deficitą iki vos 1 taško (57:58).

Antroje susitikimo dalyje vyko nuožmi kova. Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes svečiai dar pirmavo 4 taškais (110:114), tačiau netrukus tritaškį smeigė Ochai Agbaji (113:114).

Nieko nelaukęs kitoje atakoje tuo pačiu atsakė ir Jaylenas Brownas (113:117). Nepaisant to, savo žodį tarė ir Lauri Markkanenas. Suomis taip pat pataikė iš toli ir skirtumas sumenko iki minimalaus (116:117).

Likus žaisti 49 sekundes, Jaysonas Tatumas prametė dvitaškį, o kitoje atakoje prasiveržęs krepšio link rezultatą persvėrė Talenas Hortonas-Tuckeris (118:117).

Svečiai turėjo dar dvi galimybes išplėšti pergalę, bet J.Tatumas prametė tritaškį, o Granto Williamso metimą paskutinę sekundę blokavo Walkeris Kessleris.

„Jazz“: Lauri Markkanenas 28 (6/11 dvit., 4/12 trit., 4/4 baud., 10 atk. kam.), Talenas Hortonas-Tuckeris 19 (7 atk. kam.), Ochai Agbaji 16, Kelly Olynykas 13 (13 atk. kam., 6 rez. perd.), Walkeris Kessleris 12 (14 atk. kam., 3 blk.), Rudy Gay 9.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 25 (5/10 dvit., 4/9 trit., 3/4 baud., 6 rez. perd.), Grantas Williamsas 23 (7/12 trit.), Malcolmas Brogdonas 16, Jaysonas Tatumas 15 (6 rez. perd.), Derrickas White‘as 10, Luke‘as Kornetas (7 atk. kam.) ir Mike‘as Muscala po 8.