Pergalių seriją NBA lygoje pratęsė Sakramento „Kings“ (43-27) komanda su Domantu Saboniu. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 132:118 (37:33, 34:27, 33:32, 28:26) pranoko Vašingtono „Wizards“ (32-39) krepšininkus.

Sakramento ekipai tai buvo trečiosios laimėtos rungtynės iš eilės.

D. Sabonis aikštėje praleido 33 minutes, pelnė 30 taškų (10/11 dvit., 0/1 trit., 10/12 baud.), atkovojo 9 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, blokavo metimą, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Jam buvo sutrenkta galva. Jis gavo smūgį. Domantas krito ant parketo, tačiau vis stojosi ir vėl mėgino žaisti. Jis pelnė 30 taškų ir metė tik 12 kartų į krepšį. Kaip tai įmanoma? Tai – neįtikėtina. Vis kartoju, kad Domantas turi būti simboliniame geriausių lygos žaidėju penkete. Tai yra tiesiog priminimas, koks šis vyrukas yra“, – gerų žodžių lietuviui negailėjo „Kings“ treneris Mike‘as Brownas.

Aikštės šeimininkai kur kas sėkmingiau pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje puikavosi dviženkle persvara (11:21), tačiau svečiai rankų nenuleido ir dar iki antrojo ketvirčio pradžios deficitą visiškai panaikino bei persvėrė rezultatą (37:31).

Antrajame kėlinyje svečiai surengė sėkmingą atkarpą 7-0, kuri leido dar labiau atsiplėšti ir diktuoti sąlygas ant parketo (61:51).

Skirtumas su kiekvienu kėliniu tik augo. Trečiajame jis pasiekė 17 taškų ribą (104:87), o ketvirtajame „Kings“ komanda vienu metu pirmavo 23 taškais (128:105).

Nors aikštės šeimininkai ir priartėjo, tačiau Sakramento klubas šventė užtikrintą pergalę – 132:118.

Verta paminėti, kad nugalėtojai tritaškius įspūdingu 60 proc. taiklumu. Tikslą pasiekė 22 metimai iš 37 bandymų.

„Kings“: Domantas Sabonis 30 (10/11 dvit., 0/1 trit., 10/12 baud., 9 atk. kam., 10 rez. perd.), Terence‘as Davisas 21 (5/7 trit., 7 atk. kam.), Keeganas Murray 19 (5/10 trit.), Malikas Monkas 17 (5/7 trit., 6 rez. perd.), De‘Aaronas Foxas 12 (7 rez. perd.).

„Wizards“: Kyle‘as Kuzma 33 (8/12 dvit., 4/11 trit., 5/6 baud., 7 atk. kam.), Bradley Bealas 20, Corey Kispertas 13, Jordanas Goodwinas 8, Danielas Gaffordas ir Monte Morrisas po 7, Tajuas Gibsonas ir Anthony Gillas po 6.