Dramatišką pergalę NBA pasiekė Fynikso „Suns“ (7/6) komanda. Net dviejų pratęsimų pareikalavusiame mače rezultatu 140:137 (30:30, 31:26, 24:28, 30:31, 12:12, 13:10) jie nukovė Jutos „Jazz“ (4/9).

Fyniksas laimėjo trejas rungtynes iš eilės ir antrą kartą per tris dienas įveikė „Jazz“. Pastarąjį kartą pergalė taip pat buvo nuspręsta paskutinėmis minutėmis

Per pirmąjį pratęsimą „Suns“ nė karto neatsiliko ir po Kevino Duranto tritaškio, likus 35,6 sekundės iki penkių minučių atkarpos pabaigos, atrodė, kad pergalė bus jų rankose.

Visgi Lauri Markkanenas nusprendė kitaip. Suomis paskutinėmis sekundėmis pataikė du baudos metimus ir sumažino deficitą iki vieno. Po to, kai Ericas Gordonas nuo baudų metimo linijos pataikė 1 iš 2 metimų, Collinas Sextonas komandas nuvedė į dar vieną pratęsimą, kai prieš pat sireną atkovojo kamuolį.

Likus 58,9 sekundės „Jazz“ vėl išlygino rezultatą, kai tritaškį pataikė C. Collinsas. Likus 43 sekundėms Graysonas Allenas kitoje pusėje atsakė taikliu tritaškiu ir neleido Jutai pirmą kartą po pagrindinio laiko pabaigos išsiveržti į priekį.

„Jazz“ rungtynėse du kartus atsitiesė po 11 taškų deficito pirmoje rungtynių pusėje ir keturis ketvirčius atsilikinėjo.

Laimėtojų pusėje vėl siautėjo K. Durantas. Amerikietis per 46 minutes pelnė 39 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Dar 26 taškus savo komandai pridėjo ir Devinas Bookeris.

Jutos komandoje žibėjo L. Markkanenas su 38 taškais ir 17 atkovotų kamuolių bei Talenas Hortonas-Tuckeris su 25 taškais.

Antradienį „Suns“ namuose susitiks su Portlando „Trail Blazers“, o „Jazz“ stos į akistatą su Los Andželo „Lakers“.

„Suns“: Kevinas Durantas 39 (8 atk. kam., 10 rez. perd.), Devinas Bookeris 26 (5 atk. kam., 8 rez. perd.), Ericas Gordonas 20 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Jusufas Nurkičius 18 (12 atk. kam.), Graysonas Allenas 14 (4 atk. kam.), Nassiras Little’as 10.

„Jazz“: Lauri Markkanenas 38 (17 atk. kam.), Talenas Hortonas-Tuckeris 25 (4 atk. kam.), Jordanas Clarcksonas 22 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Collinas Sextonas 18 (5 atk. kam.), Johnas Collinsas 15 (12 atk. kam.).