Nesėkmingai sezoną pradėjusi Los Andželo „Lakers“ (2-2) komanda iškovojo antrą pergalę paeiliui. Anthony Daviso ir Russello Westbrooko vedama Kalifornijos ekipa svečiuose po pratęsimo 125:121 (27:29, 34:33, 24:35, 29:17, 11:7) pranoko San Antonijaus „Spurs“ (1-3) ekipą.

Los Andželo ekipa rungtyniavo be susižeidusio LeBrono Jameso, bet jo trauma nėra sunki.

Praktiškai viso mačo metu vyko atkakli kova.  „Spurs“ turėjo šansą išplėšti pergalę per pagrindinį laiką, bet lemiamas metimas nebuvo tikslus.

Pratęsime ir toliau vyko atkakli kova. Vis dėlto lemiamu metu kiek stipresni pasirodė Los Andželo krepšininkai. Likus žaisti apie minutę jie pelnė keturis taškus paeiliui, apsigynė nuo lemiamos varžovų atakos bei išsaugojo pergalingą pranašumą.

Lyderio vaidmens susitikime ėmėsi Russellas Westbrookas, kuris per 40 minučių pelnė 33 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Už jį dar rezultatyviau žaidė Anthony Davisas, kuris per 42 minutes surinko 35 taškus, 17 atkovotų kamuolių bei atliko keturis blokus.

Pralaimėjusiems Jakobas Poeltlas per 37 minutes pelnė 27 taškus  ir atkovojo 14 kamuolių.

„Spurs“ gretose trigubą dublį atliko Dejounte Murray, kuris surinko 21 tašką, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų. Tuo tarpu austras Jakobas Poeltlas surinko 27 taškus.

„Spurs“: Jakobas Poeltlas 27 (14 atk. kam., 3 blok.), Dejounte Murray (2 atk. kam., 15 rez. perd.) ir Lonnie Walkeris (6 rez. perd.) po 21, Devinas Vassellas 19, Keldonas Johnsonas 11 (6 atk. kam.).

„Lakers“: Anthony Davisas 35 (17 atk. kam., 4 rez. perd., 4 blok.), Russellas Westbrookas 33 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Malikas Monkas 17, Austinas Reavesas 10 Rajonas Rondo 8.