• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Klausimų vis dar daugiau nei atsakymų į finansinį aklagatvį patekusiam Kauno „Žalgiriui”. Kauno klubo savininkas Vladimiras Romanovas tvirtina perdavęs komandos akcijas, bet nėra aišku – kam, rašo „Lietuvos rytas".

REKLAMA
REKLAMA

Skaidrumas ir teisybės sakymas nebuvo būdinga „Žalgirio” klubo vadovams, ir niekas nepasikeitė komandai patekus į sudėtingą finansinę padėtį.

REKLAMA

„Aš jau seniai sakiau, kad nebebūsiu („Žalgirio” savininkas. – Red.), – paklaustas, ar perdavė 75 proc. akcijų, lrytas.lt sakė V.Romanovas. – Komandą remsiu, bet jos valdyme nedalyvausiu.”

Paklaustas, kaip jis rems „Žalgirį”, V.Romanovas išjungė telefoną.

Kai 2009 metais vadovaujant Gediminui Navikauskui „Žalgiris” riedėjo į finansinę bedugnę, į komandą atėjęs V.Romanovas tapo šeimininku ir valdė 75 proc. klubo akcijų.

REKLAMA
REKLAMA

„Žalgirio” sporto direktorius Vitoldas Masalskis vakar tvirtino, kad V.Romanovas visų akcijų atsisakė, bet nepaaiškino, kokiu teisiniu būdu tai padaryta.

„Aš sakiau, kad V.Romanovas atsisako akcijų, bet teisiškai šie reikalai dar yra tvarkomi”, – vakar „Lietuvos ryto” televizijai aiškino V.Masalskis.

„V.Romanovas atsistatydino iš VšĮ „Kauno „Žalgirio” rėmėjas” valdybos nario ir pirmininko pareigų. Į posėdį susirinkusi „Žalgirio” klubo valdyba nori pareikšti, kad svarsto variantus dėl tolesnės klubo veiklos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Artimiausiu metu bus paskelbta apie priimtus sprendimus dėl klubo valdymo ir veiklos organizavimo”, – teigiama vakar klubo išplatintame pareiškime.

Nors apie klubo valdymo perdavimą V.Romanovas prakalbo prieš dvi savaites Kauno savivaldybėje, iki šiol neaišku, su kokiomis skolomis jis palieka klubą.

Prieš dvi savaites apsilankęs Kauno savivaldybėje V.Romanovas tvirtino, kad dabartinė skola žaidėjams yra 25 mln. litų.

REKLAMA

Tuo pat metu V.Masalskis teigė, kad klubui yra reikalingi 5 mln. litų, rašo „LIetuvos rytas".

 

Kas iš tikrųjų atsitiko Kauno Vilijampolėje, nuosavų namų kvartale, 1989 metų kovo 9-ąją? Tą popietę, kai ano meto žymūs reketininkai bandė palaužti banditų tėvonija pramintame rajone verslumu pagarsėjusį Vygantą Pilipavičių. Daug ginčų sukėlusioje istorijoje dabar atsiliepė ir priešingos barikadų pusės atstovai – iš tuometinio Kauno šešėlinio pasaulio. Apie tai skaitykite straipsnyje „Pirmosios reketo bylos herojaus takais“ AKISTATA

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų