REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip jau rašė „Lietuvos rytas“, prieš savaitę sukčiai telefonu iš parlamentarės M. A. Pavilionienės išgavo visus elektroninės bankininkystės kodus, po to iš jos sąskaitos pagrobė 21 tūkstantį litų.

REKLAMA
REKLAMA

Politikė šį įvykį vertina su saviironija, tačiau ji nesitikėjo, kad tūkstančiams interneto komentuotojų kito žmogaus nelaimė gali sukelti tokią piktdžiugą.

REKLAMA

– Gal galite pateikti patarimų, kaip neužkibti ant sukčių kabliuko? – „Lietuvos rytas“ pasiteiravo M. A. Pavilionienės.

– Jau pats faktas pamokomas. Vienintelis paaiškinimas mano atveju – vienatvė ir dėmesys. O psichologiškai buvo tiesiog puikiai pasiruošta. Ir aš naiviai užkibau!

– Ar sukčiai daug apie jus žinojo?

– Ne, aš pati viską pasakiau. Kaltinu tik save. Buvau patikli, naivi. Man tai labai nemalonu, nes noriu tikėti žmonėmis. Pasirodo, tai – neįmanoma.

REKLAMA
REKLAMA

– Jūs esate racionaliai mąstantis žmogus, todėl tokia apgavystė iš pirmo žvilgsnio netgi atrodo neįmanoma.

– Kai pradeda žaisti tavo jausmais, šiek tiek pasiduodi. Aišku, kai atsuku viską atgal – suprantu, kad galėjau sustoti, patikrinti. Kodėl to nepadariau? Ne visada žmogus būna protingas, kartais jis elgiasi kvailai.

Byla pradėta, gal tuos nusikaltėlius suras. Faktas jau įvykęs.

Dabar visa Lietuva žiūri man į veidą – ar aš apsiverkusi.

– Skambinusieji žinojo jūsų vardą ir pavardę, vadinasi, jie žinojo, kad daro nusikaltimą prieš Seimo narę?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

– Jie skambino laidiniu telefonu, kuris skelbiamas viešai.

– Kalbama, kad nusikaltėliai vengia garsių žmonių.

– Banke girdėjau, kad ant tokio kabliuko užkimba ir bankininkai.

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje (FNTT) man sakė, kad kasdien pas juos ateina po 8–9 apgautus žmones. Veikia jau kelios grupuotės, rašo „Lietuvos rytas“.

Garbaus amžiaus skaitytojai turbūt galėtų patvirtinti, kad gražiai kartu gyvenančiose porose dažnai kalbamasi apie mirtį, kurios tarsi prašoma atslinkti abiem tuo pačiu metu. Sakoma, kad net pavydima toms poroms, apie kurias galima pasakyti: ilgai ir gražiai gyveno ir mirė tą pačią dieną. Tarsi tokiu gyvenimo faktu būtų įrodyta meilės ir ištikimybės, ypatingo ryšio jėga. Tokių dvigubų mirčių būna, tačiau ne visos jos – su savotiškos romantikos aureole. Apie tai skaitykite straipsnyje „Dvigubos mirtys – ir lemtis, ir mistika“ AKISTATA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų