Šokas Argentinoje. Šios šalies krepšinio rinktinė pasaulio čempionato atrankos žūtbūtinėse rungtynėse namuose 75:79 (24:19, 18:16, 22:19, 11:25) nusileido Dominikos Respublikai ir į planetos pirmenynes nepateko.

Argentina grupėje užėmė ketvirtąją vietą, o Dominikos Respublika yra antra ir pateko į pirmenybes. Argentina pasaulio krepšinio čempionate nežais pirmąkart nuo 1982 metų.

Trečiojo ketvirčio pabaigoje Argentina dar pirmavo 17 taškų skirtumu (59:42). Vis tik svečai ėmė mažinti atsilikimą, o ketvirtajame kėlinyje užvirė atkakli kova taškas į tašką.

Vis dėlto lemiamu metu argentiniečiai prametė svarbias baudas, o svečiai atsakė dvitaškiu ir įtvirtino pergalę. Dominikos Respublikos rinktinė lemiamą mačą kėlinį laimėjo 25:11.

Argentinos neišgelbėjo ir Eurolygos žvaigždės. Madrido „Real“ atstovas Gabrielis Deckas įmetė 27 taškus, o Belgrado „Crvena Zvezda“ atstovaujantis Facundo Campazzo pelnė 10 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Barcelonos“ gynėjas Nicolasas Laprovittola surinko irgi 10 taškų.

Nugalėtojams Jeanas Montero įmetė 22 taškus, Gerardo Suero pridėjo 13 taškų.

Priminsime, kad būtent Argentina 2019 m. pasaulio čempionate iškovojo sidabro medalius.