Olimpinį atrankos turnyrą Atėnuose pergalingai pradėjo ir Slovėnijos rinktinė. Pirmosiose C grupės rungtynėse slovėnai 88:76 (24:17, 29:20, 16:21, 19:18) įveikė Pietų Korėjos komandą.

Radoslavo Nesterovičiaus vedami slovėnai sėkmingai pradėjo rungtynes ir sužaidus keturias minutes pirmavo 10:4. Visgi Pietų Korėjos rinktinė, daugiausiai dėl tolimų metimų, dar iki pirmojo kėlinio pabaigos rezultatą išlygino (15:15). Ketvirčio pabaigoje slovėnai dar kartą spurtavo 9:2 bei po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 24:17.

Antrajame ketvirtyje Slovėnijos rinktinė ėmė sėkmingai stabdyti varžovų atakas, o patys nesunkiai rinko taškus. Iki didžiosios pertraukos likus žaisti dvi minutes slovėnai jau pirmavo 18 taškų skirtumu - 51:33.

Trečiajame kėlinyje slovėnų pranašumas pradėjo tirpti. Nors viso ketvirčio metu Slovėnijos rinktinė išlaikė dviženklę persvarą, po trijų ketvirčių Slovėnijos ekipa pirmavo 11 taškų - 69:58.

Paskutiniajame ketvirtyje Pietų Korėja, pajutusi, jog turi galimybę pakovoti dėl pergalės, pradėjo žaisti dar sėkmingiau ir po Sekeuno Oho dvitaškio ekipas teskyrė vos penki taškai - 72:67. Visgi susitikimo pabaigą geriau sužaidė labiau patyrusi Slovėnijos rinktinė, kuri laimėjo rungtynes rezultatu 88:76.

Nugalėtojams 26 taškus pelnė Radoslavas Nesterovičius (9 atkovoti kamuoliai), 12 - Urošas Slokaras, po 11 - Miha Zupanas ir Goranas Dragičius, 9 - Sani Becirovičius.

Pietų Korėjos ekipoje išsiskyrė Joo-sung Kimas (21 tšk.), Young-sam Jungas (18 tšk.) bei Min-soo Kimas (14 tšk.).