Europos krepšinio čempionato C grupėje netrūksta atkaklių kovų. Antrą sykį savo sirgalių vos nenudžiugino Suomijos (1/3) rinktinė, kuri tik po labai atkaklios ir įtemptos kovos 70:72 (21:20, 19:18, 18:16, 12:18) nusileido Makedonijos (3/1) krepšininkams.

Atkaklių grumtynių netrūko viso mačo metu. Pirmajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, o po dešimties minučių suomiai pirmavo vos tašku - 21:20. Antrajame rungtynių kėlinyje vaizdas aikštėje nepakito - nors kėlinio viduryje makedonai buvo įgiję 10 taškų persvarą (37:27), bet nuaidėjus kėlinio finalinei sirenai priekyje jau buvo Suomija - 40:38.

Po pertraukos vaizdas vėl išliko toks pats. Nors makedonai vienu metu įgijo 6 taškų persvarą (48:42), bet netrukus priekyje jau buvo suomiai - 53:52. Kėlinį taikliu metimu užbaigė Kimmo Muurinenas ir Suomija prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 58:54.

Ketvirtajame mačo kėlinyje pirmavo tai viena, tai kita komanda. Po kelių sėkmingų atakų makedonai išsiveržė į priekį 66:63, tačiau jau netrukus rezultatas vėl tapo lygus - 66:66. Makedonija pelnė keturis taškus be atsako ir pirmavo 70:69, bet po suomio Sasu Salino tolimo metimo liko vos taškas - 69:70.

Vis dėlto lemiamu momentu suomiai nepataikė svarbių metimų, o makedonai atsilaikė ir iškovojo labai svarbią pergalę- 72:70.

Makedonija: Bo McCalebbas 18, Vojdanas Stojanovski 16, Pero Antičius 14 (19 atk. kam.)

Suomija: Petteri Kaponenas ir Mikko Koivisto po 11, Geraldas Lee 10.