Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) intrigos nepašykštėjo dviejų už atkrintamųjų ribos žengiančių klubų susidūrimas.

„Šiauliai“ (5/13) savo arenoje 85:77 (25:19, 24:28, 18:20, 18:10) prieš Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (4/14).

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, tačiau šiauliečiai atsakė spurtu 13:3 ir iki kėlinio pabaigos išsiveržė į priekį (25:19). Antrajame ketvirtyje Shaquille’o Keitho dvitaškis su pražanga pakėlė šį pranašumą iki 13 taškų (40:27), tačiau žaidimas išsilygino dar iki ilgosios pertraukos (49:47).

Pailsėjus iniciatyvą jau perėmė Kėdainių klubas, po Roberto Keliačiaus baudos metimo atsiplėšęs 61:53. „Status quo“ atstatytas buvo paskutinėje trečiojo kėlinio atakoje, pasižymėjus Dachonui Burke’ui (67:67).

Lemiamoje atkarpoje geriau startavo „Šiauliai“, o Gedimino Petrausko minutės pertraukėlę iššaukė Pauliaus Danusevičiaus tritaškis (81:72). Iš šios duobės Kėdainiui klubui išlipti jau nepavyko.

Pirmąjį šių klubų susidūrimą Kėdainiuose šeimininkai laimėjo 89:84. Tiesa, komandos du kartus susidūrė ir Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT), kurioje abu kartus stipresni buvo šiauliečiai (102:98 ir 89:74).

„Nevėžis-Optibet“ šiame „Betsafe-LKL“ sezone pralaimėjo visus aštuonis išvykos mačus ir pergales renka tik namie.

„Šiauliai“ šia pergale pavijo devintąją vietą lygoje užimančias Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (5/13), kėdainiškiai išlieka vienuolikti.

Žydrūno Urbono auklėtiniai lieka namuose, kuriuose kitą sekmadienį priims Vilniaus „Rytą“ (15/2), Kėdainiuose tą pačią dieną lankysis Klaipėdos „Neptūnas“ (8/10).