Antrose LKL ketvirtfinalio rungtynėse Šiaulių „Šiauliai“ išvykoje rezultatu 77:63 (19:20, 18:14, 19:14, 21:15) įveikė Kėdainių „Nevėžį“ ir laimėjo serijos varžybas 2-0 bei pateko į pusfinalį.

Primename, jog pirmąsias serijos rungtynes „Šiauliai“ laimėjo rezultatu 75:67.

Pirmojoje susitikimo pusėje vyko atkakli kova. Pradžioje šeimininkai buvo priekyje, tačiau antrajame kėlinuke šiauliečiai kiek atitrūko. Iki ilgosios pertraukos likus porai minučių „Šiauliai“ pirmavo 7 taškais, tačiau tuomet Žydrūnas Stankus pelnė 4 taškus iš eilės ir ekipas teskyrė 3 taškai (34:37).

Grįžę po pertraukos svečiai dar labiau atitrūko. Lemiame ketvirtyje „Nevėžis“ dar buvo sukilęs į lemiamą spurtą, tačiau, daugiausiai Vaidoto Pauliukėno pastangomis, „Šiauliai“ atsilaikė ir iškovojo pergalę (77:63).

„Šiauliai“: D.Zavackas 13 (11 atk. kam.), G.Maceina (7 atk. kam., 5 rez. perd.) ir V.Praškevičius (8 atk. kam.) - po 12, S.Kuzminskas 11, V.Pauliukėnas 8, M.Prekevičius 7 (7 rez. perd.).

„Nevėžis“: Ž.Stankus 16, A.Viskontas ir P.Butkevičius (9 atk. kam.) - po 11, G.Leonavičius 8.