Trečiąją nesėkmę iš eilės Europos taurės turnyre patyrė Šiaulių „Šiaulių“ krepšininkai. C grupės autsaideriai išvykoje net 72:92 (16:26, 19:26, 20:27, 17:13) pralaimėjo Las Palmo „Gran Canaria“ komandai, kuriai tai buvo antroji pergalė per tris turus.

„Šiaulių„ klubas patyrė šeštąją nesėkmę iš eilės, jei skaičiuosime ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bei Baltijos krepšinio lygos (BBL) turnyrus.

Rungtynės prasidėjo apylygiai. Tiesa, „Gran Canaria„ ekipa taškus rinko bendromis pastangomis, o šiauliečius į priekį tempė vienintelis V.Šarakauskas - 6:8. Visgi ispanai spurtavo ir žaibiškai atitrūko - 16:9. Be to, septynis taškus iš eilės pelnęs X.Rey'us kėlė grėsmė padidinti skirtumą iki dviženklio - 23:14. Netrukus minėtasis X.Rey'us padidino persvarą iki dvylikos - 26:14. Po pirmojo ketvirčio „Šiaulių“ deficitas siekė 10 taškų - 16:26.

Antrojo kėlinuko pradžioje A.Sireikos auklėtiniams buvo pavykę nežymiai sumažinti atsilikimą (21:28), bet šeimininkai nesunkiai atstatė turėtą persvarą - 38:24. Lietuvių nelaimei, „Gran Canaria“ pranašumas ėmė pavojingai augti - 48:31. Po dviejų ketvirčių „Šiauliai“ atsiliko 17-a taškų - 35:52.

Antroje rungtynių pusėje niekas aikštelėje nesikeitė. Po Davido Weaverio ir Ricky Harriso metimų svečiam buvo pavykę trumpam sumažinti deficitą iki vienženklio (44:53), tačiau „Gran Canaria“ krepšininkai paleido tolimų metimų krušą, laimėjo keturių minučių atkarpą 16:2 ir dar labiau padidino po dviejų kėlinių turėtą persvarą - 69:46. Per likusį laiką skirtumas dar šiek tiek padidėjo aikštės šeimininkų naudai ir prieš paskutinį kėlinį Antano Sireikos auklėtinius jau slėgi didžiulis deficitas - 55:79.

Trečiajame kėlinyje sužaidus keturias minutes Tomas Bellas dvitaškiu pirmą kartą padidino Las Palmo ekipos pranašumą iki trisdešimties (87:57), o likusi mačo dalis tebuvo formalumas. Aikštės šeimininkai nesunkiai išlaikė triuškinantį pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 92:72.

„Gran Canaria“: C.J.Wallce'as 23, X.Rey'us 17 (8 atk. kam.), J.Carrollas 16, M.Bramosas 10.

„Šiauliai“: D.Weaveris 15 (dvitaškiai 5/6), M.Žukauskas 13, V.Šarakauskas ir E.Ruzgas - po 12, R.Harrisas 11 (7 kld.), D.Gvezdauskas 7 (tritaškiai 1/6), Ž.Janavičius 2 (8 atk. kam.).