Milano „Inter“ klubas Italijos futbolo taurės finale po pratęsimo 4:2 įveikė Turino „Juventus“ futbolininkus ir iškovojo čempionų titulą.

Nicolo Barella 7-ąją minutę išvedė „Inter“ į priekį, bet rezultatą antrojo kėlinio pradžioje išlygino Alvaro Morata.

Netrukus „Juventus“ jau buvo priekyje – Dušanas Vlahovičius 52-ąją minutę antruoju bandymu pasiuntė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą.

Hakanas Calhanoglu 80-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir atstatė pusiausvyrą 2:2.

Per likusį laiką komandoms nepavyko pasižymėti ir teko žaisti pratęsimą.

Ivanas Perišičius šio pradžioje pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir vėl išvedė „Inter“ į priekį 3:2. Pastarasis netrukus dar kartą nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir padidino pranašumą 4:2.

„Juventus“ vyriausiasis treneris Massimiliano Allegri 104-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir išvarytas iš aikštės.

„Inter“ iškovojo Italijos futbolo taurę aštuntą kartą klubo istorijoje. Italijos komanda iki tol pavyko triumfuoti šiame turnyre 1939, 1978, 1982, 2005, 2006, 2010, 2011 metais.