Trečioji pasaulio raketė 21-erių metų serbas Novakas Džokovičius usitikrino kelialapį į Šanchajuje (Kinija) vykstančių Teniso profesionalų asociacijos (ATP) "Masters" taurės varžybų, kurių prizų fondą sudaro 4,45 mln. JAV dolerių, pusfinalį.

Serbijos tenisininkas antrajame „Auksinės“ grupės mače antradienį 7:6 (7-3), 0:6, 7:5 įveikė penktąją vietą pasaulio reitinge užimantį 27-erių metų rusą Nikolajų Davydenką ir iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų.

Mačas truko 2 val. 18 min.

Dėl antrojo kelialapio į kitą etapą kovos po vieną pergalę turintys N. Davydenka ir aštuntoji pasaulio raketė 20-metis argentinietis Chuanas Martinas del Potras, kuris antradienį 7:6 (7-4), 7:6 (7-5) įveikė septintąją vietą pasaulio reitinge užimantį 23-ejų metų prancūzą Žo Vilfridą Congą.

Mačas truko 1 val. 51 min.

Ch. M. del Potras iškovojo pirmąją pergalę, o Ž. V. Conga patyrė antrąją nesėkmę ir prarado galimybes patekti į kitą etapą.

Turnyre dėl traumos nedalyvauja pirmoji pasaulio raketė ispanas Rafaelis Nadalis.

„Raudonojoje“ grupėje trečiadienį susitiks nugalėtojo titulą ginantis šveicaras Rožė Federeris ir amerikietis Endis Rodikas bei škotas Endis Miurėjus ir prancūzas Žilis Simonas.